Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a helyemben lennél? 16. L

Figyelt kérdés

Beleestem a legjobb barátomba, akinek régebben tetszettem. Aztán gimisek lettünk, összebarátkozott egy sráccal, akibe szerelmes lettem. De ennek nemrég vége lett, és most a legjobb barátom felé húz a szívem. A srác szerint, akibe szerelmes voltam majdnem egy évig, még mindig érezhet vmit irántam a legjobb barátom.

Mondjam el neki, amit érzek, vagy ne?



2012. dec. 23. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem értem, vagy te vagy leszbi vagy a barátod meleg.

a legjobb barát milyen nemű?

2012. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

már értem, ne válaszolj.

összebarátkozott egy sráccal az zavart meg.

Mond el neki legalább tudod érdemes e álmodozni róla.

2012. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az összebarátkozott szó nem párkapcsolatot jelent, kedves első válaszoló.
2012. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a legjobb barátom is fiú :))
2012. dec. 23. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor visszavonom én is, elnézésedet kérem.
2012. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezek a legsz@rabb helyzetek, mert ha nem érez többet barátságnál, akkor vége a barátságotoknak, ha viszont igen, akkor happy van.Csak ha nem érez többet, akkor nagyon fájdalmas lesz ezt megtudni és lehet nem is találkoznátok többet.Én nem akarok dönteni, ezt neked kell mérlegelned és eldöntened, hogy mi legyen. De lehet beszélni kellene a haverjával, akibe szerelmes voltál, hogy biztosan érez-e még valamit irántad.
2012. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!