Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan hogy valaki fél a csalódástól, ezért a boldogság forrását is ellöki magától?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, én szoktam. Aztán meg össze-vissza variálok, hogy visszacsináljam.... ha tudom.
2012. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De aki nem kockáztat nem is nyer!

"aki félve ember az csak félember" (Depresszió)

2012. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
PL én. Eldobom a párkapcsolatokat, sőt, igazából nem is kezdek bele, mert nem akarok megbántani senkit, de nekem az a legnagyobb boldogságforrás, hogy szabad vagyok. Úgyhogy valamilyen formában eldobom, de mégsem. Én ebben a kapcsolat-dologban nem igazán hiszek, semmilyen módon nem tartanak sokáig, általában mindenki ráun a másikra, én meg nem akarom ilyenre építeni az életem. (Tisztelet a kivételnek.)
2012. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sok éven keresztül,mindenkit elutasítottam, mert féltem a csalódástól. Újévi fogadalmam, boldog akarok lenni. Többet nem követem el a múlt hibáit.
2012. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"semmilyen módon nem tartanak sokáig, általában mindenki ráun a másikra"

Hát ha így állsz hozzá nem csoda... Aki úgy van vele hogy olyan párkapcsolatot keres amibe nem un bele. Az színes egyéniséget keres. Nekem is ilyen párom van és én mellette sosem tudnék unatkozni. Mindig meg tud lepni valami újjal.

Szóval Kedves Kérdező. Ne erre a kijelentésre alapozz. És mint emberek félünk csalódni. De meg sem próbálni - már az elején feladni - olyan mint az öngyilkosság. Lét ez? Beburkolózva élni?! Tanulj meg küzdeni hogy nem kelljen csalódnod. Ha meg elesel fogd fel úgy hogy most csatát vesztettél de nem háborút! És állj fel! Az élet tele van kihívásokkal és ez teszi őket szebbé. Meg kell küzdeni azért amit akarunk és a győzelem gyönyörű! És van hogy a megtartása is egy újabb kihívás, de töltsön el büszkeséggel ilyenkor hogy a tiéd és hogy te védelmezheted. :)

Szerintem ha így állsz hozzá - mint én -, nem lesz gond!

2012. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen, annak pszichológushoz kell mennie, ha normális életet szeretne élni, különben agglegény, vagy vénlány lesz belőle.
2012. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én nem érzem úgy, hogy egy jó kapcsolatra csak úgy rá tudnék unni, én csak azt írtam, amit mostanában látok. Mostanában meg alapfeltételként kezelik a kapcsolatokat, és nem rétem miért. Nem csak az tehet boldoggá valakit.
2012. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én tudom, h ha újra próbálkoznék egy lánynál, úgyis csak csalódás lehetne a vége, mert csúnya vagyok. Ez lehet h másnak a boldogság forrása, de nekem csak a csalódásé.
2012. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A mai kapcsolatokkal az a baj hogy ha probléma akad egyből eldobják ahelyett hogy megpróbálnák megjavítani.... És ez a probléma forrása főként.
2012. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Andi Te vagy az?
2012. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!