Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú oszt.társammal tök jóban voltunk/vagyunk és kiderült hogy szerelmes belém. És most így én is elgondolkodtam azon hogy lehet hogy én is belé.Mert mindig várom hogy odajöjjön hozzám beszélgetni és ha nincs velem akkor tökre hiányzik és rossz érzés:(. Vannak más fiúbarátaim is olyan is akivel sokkal többet vagyok együtt egy nap ,de velük kapcsolatban nem érzem ezt(pedig valamelyikükkel legjobb barátok vagyunk).Őket is tökre

szeretem ,de valahogy másképpen.Ahogy ő átölel az nem olyan mint ahogy a barátaim.Nem tudom lehet ,hogy ez valami hülye érzés ,de semmi köze sincs a szerelemhez.Szerintetek?



2012. dec. 25. 19:27
 1/6 tornado ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ez tökre cuki :)
2012. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Egy Srác Asszem ***** válasza:
Kor ?
2012. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mikor derült ez ki? És legalább Facebookön keresztül
2012. dec. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem szerelmes vagy! Amikor megtudtad hogy a srác szerelmes beled akkor lepattintottad vagy függoben hagytad?
2012. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Függőben hagytam.
2012. dec. 26. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!