Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szívesebben r....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szívesebben r. bancokkal, mint velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első "barátom" volt idén. Nem értem a fiúkat... Engem egy tök rendes lánynak mondanak, meg aranyosnak, szépnek is, ezt nem tudom, mert nem vagyok kibékülve magammal...; meg talán nem hazugság, ha azt mondom, okos vagyok. Egyedül az a baj, hogy kicsit visszahúzódóbb vagyok új társaságban, de egyébként sem éppen arról vagyok híres, hogy mennyire nagy a szám. 16 éves vagyok, most volt az első barátom. Én komoly kapcsolatot akartam volna, és mindent megadtam volna neki. Szerintem tisztában volt vele mennyire szeretem. Ehhez képest teljesen megalázott. A saját bulimba valaki hozott idegen lányokat, és az én "barátom" tök részegen velük töltötte el az estét, előttem fogdosta őket. Ők miért jobbak mint én? Hiszen tőlem tényleg mindent megkapott volna... Még csak arra sem méltat, hogy bocsánatot kérjen, pedig előtte azt mondta, nagyon szeret... Most pedig egyáltalán semmilyen csaja nincs. Illetve... fiatalabb csitrikkel próbálkozik.


2012. dec. 25. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azért, mert egy tahó. egy odaadó lányt szeretni kell, nem pedig megalázni. most már egye meg, amit főzött, te meg nehogy visszafogadd!!!
2012. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert valszeg csak szexre kellenek neki a csajok, és a ribik könnyebben kaphatóak.
2012. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy mostanában a ribancok divatosak,meg a bunkók.Ha normális csaj vagy, egy rendes sráccal kéne össze álnod,és nem arra gondolok,aki itt sajnáltatja magát,közben meg szép és szinte tökéletes nő kéne neki és egy barom is egyben.Hanem a normális,rendes emberekről,mint én vagyok.Nem épp annyi vagyok,mint te(23) de ilyen pasikat keress és érezni rajtuk,ha olyanok mint én,nem tudja valaki sokáig megjátszani.
2012. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudjátok az a szörnyű, hogy a barátja vagyok már... legalább 2 éve. Ismerem, ő is ismer. Tudja mennyire érzékeny vagyok. Én viszont nem ismertem őt erről az oldaláról. :(
2012. dec. 25. 19:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Jól is tetted, hogy dobtad. Én utálom a ribancokat szerencsére. 19/F
2012. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ő dobott engem.
2012. dec. 25. 19:36
 7/15 anonim ***** válasza:
még ő dobott téged???? mi a fuck???
2012. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Még ő dobott? Bocs. Mekkora egy paraszt, hidd el jobban jártál, hogy nem is lett komoly egy ilyen alakkal.
2012. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem értem miért dobott engem ilyenek miatt :(
2012. dec. 25. 19:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert hülye, ismerkedj meg inkább velem :D. 19/F
2012. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!