Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? 24F

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 23 éves és volt arról szó, hogy össze jövünk de nem tudja eldönteni de most már eldöntötte, hogy nem. Kérdeztem tőle miért nem és azt írta meg mondta is, hogy a haverjai miatt meg maga miatt.


Na rólunk azt kell tudni:


Nekem antifasiszta nézeteim vannak és hallgattok ilyen zenéket is. (Nem szeretem a rasszizmust)Másik az, hogy félvér vagyok. Nem nézek ki úgy mint egy antifa. Hosszú hajam van a ruházatom hétköznapi és sport cipőt hordok.


Lány:


Hallgat rasszista zenét de amúgy mindent pl. punk, metal, pop. Vannak neki rasszista skinhead haverjai is és elszokott menni néha ilyen buliba is. Öltözködése semleges.


Azt mondta nekem őt nem is az zavarná, hogy félvér vagyok hanem antifa gondolkodásom zavarja vagyis a haverjai miatt csak.


Másik az tart attól, hogy megcsalna engem mert ő nem az a hűséges típus. Engem akar megóvni. Azt is mondta, hogy nem érez irántam. Eddig 3x találkoztunk ez idő alatt nem alakul ki érzelem ezt mondtam is neki. De kedvel engem és bízik bennem mert rengeteget beszélünk FB-on meg telon. Sok bensőséges dolgot elmesélt nekem.


Másik gond, hogy nagy a távolság köztünk ezért nem tudok vele mindig beszélni személyesen.


Nagyon szeretnék vele lenni meg talán ő is én velem. Szombaton csomószor megölelt és a derekamnál úgy bujt hozzám mint akik járnak meg a kezem is fogta. Bele ült az ölembe is kétszer magától tette. Igaz ittas volt. Fejét is rám hajtotta. Tehát ezt úgy kell elképzelni mint amikor egy pár csinálja!


Hogy tudnám meg győzni?

Hogy jöjjek össze vele?

Mit tegyek?


2012. dec. 25. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor nem is igazi rasszista...
2012. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést ma még hányszor irod ki???
2012. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is rasszista egy szóval nem írtam!
2012. dec. 25. 20:58
 4/5 anonim válasza:
Hát amit mondtál hogy ittas volt szerintem az csak az alkohol miatt volt. én szerintem szakisd meg vele a kapcsolatot sok hal van még a tengerben
2012. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Részeg ember igazat mond és tesz!
2012. dec. 25. 21:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!