Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy csak bezártak?

Figyelt kérdés
Én egy kifejezett srác lennék csak lány testbe születtem. Próbáltam lányosodni de nem megy. Nem érzem magam jól ebben a testben. Így soha nem lesz párom. A leszbik nem egy lánytestbe zárt fiut keresnek. Én meg sráccal nem fogok összejönni mer az milyen lenne?
2012. dec. 25. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

mi az h nem jössz össze fiuval? ezt nem vágom!

te most f@szt szeretnél magadnak,és azzal dugni?

2012. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne leszbit keress, hanem egy nőt.
2012. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivan?
2012. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hetero csajok meg végképp nem hinném hogy egy lánytestbe zárt srácolt keresnének.
2012. dec. 25. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg confused. Mégiscsak keress egy srácot, papucsot, akit ugráltathatsz.
2012. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Attól mert srác miért lehet ugráltatni? Meg miért kéne? Nem hinném hogy ez egy jó ötlet lenne:D nem vonzódom a srácokhoz és ha kapcsit kéne velük kialakítani nem is merek belegondolni...
2012. dec. 25. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól tartok akkor te fogod megalakítani a "Forever Standalone" csoportot.
2012. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!