Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, és tudja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, és tudja hogy bejön nekem, de csak barát akar lenni és én mindent elkövettem, hogy a kegyeibe férkőzzem de nem jött össze. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha segítenétek azt megköszönném :)

2012. dec. 26. 14:52
 1/4 Tyler913 ***** válasza:
Ott rontottad el,hogy a kegyeibe akartál férkőzni. Ha már berakott a barátzónába,onnantól minél inkább nyomulsz,annál inkább csak a csicskája leszel. Hagyd ezt a lányt! Tudom,hogy nehéz,mert lehet,hogy bele vagy zúgva,de hidd el,innen vele már nem nyerhetsz. Keress másik csajt,és vele ne barátkozni akarj majd,hanem szedd fel.
2012. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Másképp esélytelen vagy.
2012. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megmondtad neki, hogy tetszik neked, vagy volt valami, amivel egyértelművé tetted? Ha igen, akkor zavard össze kicsit, ne foglalkozz vele, lehet, hogy így sem fogsz kelleni neki, de legalább nem ezen eszed magad egész nap. Ha nem, akkor próbáld meg tudtára adni, de ne nyálasan, meg ráakaszkodósan, attól mindenki megijed...igen, még mi, lányok is :)


18L

2012. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En is ebbe a cipőbe vagyok sajna :(
2012. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!