Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok? Tudom, hogy alap kéne hogy legyen h ezt tudjam, de fogalmam sincs.

Figyelt kérdés

17 vagyok, és párkapcsolatban élek, és egyszer, egyetlen egyszer nem védekeztünk, mert részegek voltunk.. szerintem egy életre megbántam, még ha nem is vagyok terhes...

szóval, kb 1 hónapja kicsit megnőttek a melleim, de ez tök alap volt, mivel eleve nem voltak nagyok, és most egy kicsit nőiesebb lettem.. ez tudom, h a tini korra jár, de most ismét nőttek a melleim a szex után, és fogalmam sincs, h ez attól van h terhes vagyok, vagy attól, h tini vagyok, és nő a mellem :| szerintetek?



2012. dec. 28. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ez édes kevés információ ahhoz, hogy diagnózist állítsunk fel! :)
2012. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban veszel terhességi tesztet és megtudod. Addig csináld meg amig nem lesz későn!
2012. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott kicsit "nőni a mellem",amikor megakar jönni a menstruációm.Szerintem,csinálj tesztet,az a biztos.
2012. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első tünetem az volt, hogy látványosan megnőttek a melleim. A szeretkezéstől számított 4. héten pozitív volt a teszt. Most várjuk az első picinket. :-)
2012. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!