Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit szívesen megismernék. A helyi focicsapatban játszik, 2 évvel idősebb mint én. Nem ismerem, ő sem engem. Facebookon beszélgettünk egyszer. Aztán írtam neki hogy szívesen megismerném, és hogy mekkora baromságnak tartana-e egy találkozót? Azt írta hogy ő nem vonzódik hozzám.:( Két hét múlva sem sikerült elfelejteni őt, és újra írtam neki. Megírtam neki hogy nekem még mindig tetszik, és hogy nem értem hogyan döntötte el hogy engem nem akar megismerni, talán külső alapján?! Válaszában tömören annyi volt hogy félre értem a dolgokat, ő szívesen megismerne csak nem most, mert most így is van elég gondja... Megírtam neki hogy oké, várok rá és hogy bármikor kereshet ha úgy gondolja. Egy napja ráírtam.. de csak annyit hogy hogy van meg ilyenek, nagyon kedves volt jól elbeszélgettünk. De nekem ez nem elég.. szeretnék valakit, aki átölel, és érzem hogy szeret. De nem úgy mint egy barátnő és a szüleim.. hanem aki védelmez ha bajba kerülök, aki kiáll értem, és legfőképpen szeret.:( Tudom még fiatal vagyok, de ez a gyerekszerelem?!:( Mit tegyek? Nagyon megszeretném ismerni, de nem szeretnék nyomulós lenni.. Segítsetek kérlek!
2012. dec. 29. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor én kiestem mert nem vagyok sportos focista

viszont bárkitől meg tudnálak védeni,szinte:D

2012. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mekkora baromságnak tartana-e egy találkozót? ha valaki így tenné fel nekem a kérdést, én se vonzódnék hozzá..


gyerek vagy még, ne akarj pasizni.

2012. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor találkozz vele úgy, hogy pl. foci után. Persze ne tudjon róla, hogy te ott leszel. 15/f
2012. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj,ebbõl nem lesz semmi.Egyértelmû h a srác nem akar tõled semmit.Komolyan...felejtsd el :) még ha egyszer beszélgetett Veled,meg azt írta h nem úgy gondolta-ezt csak azért tette h ne bántson meg...többször már ne írj rá,így is már megtetted 3×...ha akar akkor fog keresni...

18L

2012. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem tetszel neki cseszheted, a srác a külsőt nézi leginkább, egy lány meg mindent amit csak lehet
2012. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hm. Ne haragudj, de őszinte leszek.

Ez szánalmas.

Nem a korod miatt.

Nézd csak meg az utolsó soraid, egy rossz romantikus regénybe illők. Bajba kerülsz... miért, kapsz egy rossz jegyet? Védelmet akarsz? Mi elől? A cukrosbácsik mondjuk mindenhol jelen vannak, de ez most nem ide tartozik.

14 évesen már lehet barátod, oké. De minek zaklatsz egy olyan gyereket, akinek nem kellesz, hm? Ha nem, hát nem. Nem kell sok ész ahhoz, hogy felfogd: nem érdekled. Nem akar megbántani, oké, beszélget veled, de könnyen előfordulhat, hogy a terhére vagy. Keress mást, mit szólsz? Vagy még adok egy jobb tippet: tanulj és told el a pasizást egy-két évvel, amikor már egy kicsit jobb emberismerő leszel,vagy csak egyszerűen meglátod azt, amit az orrod alá tolnak.

2012. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

állandóan te írsz rá, ez rohadtul nyomulás, ami a fiúkat zavarja.

már első alkalommal leszögezte, hogy nem jösz be neki, de te azért is állandóan ráírtál. azért volt csak kedves, mert látszik hogy nálad az őszinte szó nemhat.

2012. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pretty_Fighter ***** válasza:

Édes vagy:)

Ezt a fiút hagyjad,lehet nem is ő kell neked,hanem inkább valaki,aki szeret téged.De ezt ne nála keresd.

2012. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!