Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is előfordult már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordult már?

Figyelt kérdés

Mással is előfordult már,hogy amikor meglátott egy szerelmes párt elszomorodott ,hogy neki nincs senkije?Nem vagyok irigy csak annyira örülnék ha nekem is lenne valakim.Ugye nem csak velem van ez?:/

15/L


2012. dec. 29. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem szomorodnék el a helyedben, 15 évesen még nekem sem volt senkim se ( mondjuk nem is nagyon izgatott a dolog ), aztán szerelmes lettem pár évre rá. Minden eljön egyszer, ne szomorkodj!
2012. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22 éves koromba volt az első barátom akivel jártam. Addig nem is kellett. A gyerekszerelem úgyis végetérek általában. Ha esetleg valaki akart, mindig elhajtottam. Osztálytárs pedig kizárt alanynak minősült eleve.
2012. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez mindenkivel előfordul, teljesen normális érzés.
2012. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!