Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiheverni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiheverni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nyáron szakítottunk. 3 hete összejött egy sráccal és már végigmentek a teljes "párkapcsolati skálán" (puszi,csók,szex). Ez azért eléggé sokkolt, mivel nekünk ehhez másfél év kellett (még nagyon fiatalok voltunk,nem akartuk elsietni a dolgokat) és nem 3 hét.
2012. dec. 29. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
megértelek,nagyon rossz az ilyen,föleg ha még érzel iránta valamit
2012. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
majd túl leszel rajta, de amúyg ismerős érzés,
2012. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Erről te tehetsz...elsők voltatok egymásnak?...ilyenkor mindig ez van...megtanítottál neki mindent, s gondolta más faszt is kipróbál, bocsika érte...minden haverommmal így van szinte...s a lányok jönnek a dumával, hogy a pasik csak dugni akarnak, s a lányok?!...
2012. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyet én is észrevettem magamon hogy nehezen tudom elviselni, hogy következőt tettem: leültem az ágyra végig gondoltam mik történtek a kapcsolatunk alatt (2 óra mulva) feláltam és túl voltam a dolgon.
2012. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első: az a helyzet,hogy a nyáron szinte már el is felejtettem, de most megint kezdek érezni, pedig más irányokba próbáltam nyitni, de egyik sem sikerült...

Harmadik: igen, elsők voltunk, de nem váltunk el haragban, szóval nem "bosszúból" csinálta... Így külső szemlélőként is a srác is csak a (elnézést) potyap*ncira megy, lebeszéli a lányokról a bugyijukat...

2012. dec. 29. 21:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Negyedik: ennél sajnos bonyolultabban működök. Meg elhiheted, nyáron már töprengtem ezen eleget.
2012. dec. 29. 21:01
 7/9 anonim válasza:

Most hogy is?...

Talán így: 1.zavar téged, mert még talán szereted...

2.lehet, azért zavar, mert neked sok munkád volt benne, s meg is becsülted ezért.

Valahol mindenkit zavar egy ilyen helyzet, mert valamiféle kényszer érzet, hisz az enyém volt, s enyémnek is érzem még...annó ezt mondta egy haveromnak valami pszichológus...kiheverni ki lehet, valaki könnyebben, valaki nehezebben,s vannak durva helyzetek, amikor nem...de azt mondom, próbáld elfelejteni, s nézz szét a többi csajoknál, talán úgy gyorsabb lesz.

2012. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez volt velünk is, amikor 3 év után szakitottunk, 3 hét után talált másikat, akit még azon a nyáron el is jegyzett.. a szakitásunk karácsonykor volt.. mostanra már szétmentek..
2012. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából az zavar, hogy ilyen könnyen adja magát "bárkinek",pedig nem így ismertem meg (2 és fél évig voltunk együtt). Egy nap alatt jöttek össze úgy, hogy nem is ismerték egymást előtte. És hogy már ilyen hamar idáig jutottak... Ez a rossz...
2012. dec. 30. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!