Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van egy srác....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy srác. Egy suliba járunk. Nagyon megtetszett, gondoltam ráírok facebook-on. Már kb.2 hónapja beszélgetünk.

Figyelt kérdés
Nagyon jó fej, elvagyunk. Nagyon megszerettem. Ő imád korizni, én is nagyon szeretek, így van közös témánk.. Suliba volt egy előadás amin felléptem és akkor csak engem nézett meg,a többieket nem és egyszer rám is mosolygott. Facebook-on az a baj h mindig én írok rá.. Nem tudom.. nagyon szeret játszani, és sokszor ott hagy a játék miatt. Élőben csak köszönünk, nem beszéltünk még.. Lehet, hogy még nem volt barátnője. Lehet h most nem is akar barátnőt. Elmondani nem akarom még, hogy mit érzek, mert akkor lehet elveszíteném.. Valahogyan utali szeretnék rá h lenne esélye, vagy többet beszélhetnénk, vagy örülnék ha írna ő is, vagy találkozhatnánk.. Kérlek segítsetek! Nekem nagyon fontos Ő !

2012. dec. 29. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, utána szerintem veszi a lapot, így nagyon nem fogsz semmire se menni, de az ilyen kockák nagyon hűségesek szóval csak jól jársz vele. 19/F
2012. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félek, hogy ha elmondom, akkor nem fogunk beszélni vagy ilyesmi.. és elveszítem..:/
2012. dec. 29. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Valahogy hozd fel h nem lenne-e kedve valamelyik szünetbe összefutni v suli után elmenni valamerre..lehet h túl félénk azért nem kérdezte még meg.
2012. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van.. KÖszönöm szépen!

Azért még várok tanácsokat :)

2012. dec. 29. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!