Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Szóval ott kezdem hogy megismertem egy lányt itt, még nyáron. Egy ideig itt beszéltünk aztán felvettem facen is(hova máshova :D) Nagyon jókat beszélgettünk, már itt kiderült, hogy lelkitársak vagyunk, facen meg mégjobban, tehát nagyon megszerettem, amennyire csak lehet valakit neten keresztül. Mindent meg tudtunk beszélni, és nagyon megértő és elfogadó lány. Én már kezdtem (kezdek) többet érezni barátságnál mert félreértettem amiket mondott és azt hittem hogy már ő is kezd jobban megszeretni mint egy barátot, de kiderült hogy nem, neki több kell ahhoz hogy többet érezzen, tehát interneten ő max egy legjobb barátként tud nézni bárkire. Na most a probléma ott van, hogy nem tudom/tudjuk hogy mi legyen. A távkapcsolat nem megoldás, ha össze is jönnénk, mert nagyon messze lakik (170km), és azt hogy alig látom azt nem bírnám elviselni. Az sem megoldás, hogy nem beszélünk soha többet mert azt sem bírnám ki, ráadásul ez a kapcsolat szerintem többet érdemel ennél minthogy így vége legyen. Megbeszéltük hogy legyen minden olyan mint régen, tehát legyen egy baráti, lelkitársi viszony, de nem ilyen egyszerű át programozni az agyamat és az érzelmek nem múlnak el, pláne úgy hogy beszélünk közben. Más opció nincs, amik vannak azokat meg leírtam hogy miért nem jók.

Ne írjátok légyszi, hogy egy szerencsétlen vagyok aki bárkit megszeret interneten keresztül is, mert én sem gondoltam hogy ez lesz belőle, és soha nem hittem hogy lehet itt is szeretni valakit :)

(Remélem nem olvassa most ezt :D)



2012. dec. 29. 21:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de fontos nagyon :)
2012. dec. 29. 21:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy nem olvastam el,mert hosszú.:D
2012. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig ebből max távkapcsolat lehet.Vagy költözz abba a városba,ahol lakik!:D
2012. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 vagyok, elég nehéz lenne :(:D
2012. dec. 30. 10:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!