Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Botlottál már ismerősbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botlottál már ismerősbe?

Figyelt kérdés
volt már olyan itt valakinek, hogy felrakott magáról 1 képet vagy küldött privátban aztán valaki felismerte?
2012. dec. 29. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen! nekem volt

és ki is irtam a nevét annak aki felrakta! :D

2012. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan viszont volt, hogy utána ismerősök lettünk, meg barátok. :)
2012. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
volt de az illető nem tud róla.
2012. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még szerencsére nem.
2012. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nálam volt olyan h valaki felrakott ide egy képet (a kérdésbe), és a csaj aki a képen volt ismerősöm volt facebookon. de amúgy nem ismertem személyesen.
2012. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A-a, de remélem nem is lesz, mert nagyon ciki lesz. De kicsi a világ, lehet itt is valaki, valakit ismer a kommentelők közt, csak nem tudunk róla.
2012. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Eztán sem fogok biztos.
2012. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy van itt ismerős, mert a barátnőm írta, hogy ezeket olvasgatja, és írogat. :D

Amúgy meg másik kategóriában, amikor a gimnáziumi felvételit kérdeztem, amikor már lehetett tudni, hogy felvettek, írtak nekem egy páran, így itt találkoztam először egy pár osztálytársammal.

2012. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!