Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egyértelmű jelzés, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyértelmű jelzés, egy férfi számára, hogy bejön a nőnek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Sokszor felmerült, hogy a férfiak nem értik a nők "flört jelzéseit". Ezért fiúktól szeretném megkérdezni, hogy ti értenétek abból, hogy ha néz titeket egy lány, és a fiú ránéz, akkor rögtön elkapja a tekintetét és a földre néz. Ha pedig közel jön hozzá (szemből), akkor a lány a földet nézi és mosolyog? Kort is írjatok, légyszi..

2012. dec. 31. 13:14
 1/4 isshosenkin ***** válasza:
100%

Ez egy egyértelmű jelzés a FIÚ számára, hogy bejön a KISLÁNYNAK.


A nagyok ezt másképp csinálják.

2012. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez semmi, velem már csinálta ezt nem is egy lány, de mivel önbizalomhiányos, csúnya srác vagyok, nekem ez semmit sem jelent. Viszont, amikor egy lány barátnője odahívott és megmondták, hogy bejövök a barátnőjének, na az már igazi jel volt. :)
2012. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én elég félénk, gátlásos lány vagyok, azért viselkedem így..
2013. jan. 1. 02:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Első! miért a nagyok hogy csinálják?
2015. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!