Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akit szeretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit szeretek, de a legjobb barátnőmnek ezt nem mondtam el, és ő teljesen rá van szállva, pedig nem is tetszik neki, a fiú pedig sokkal nyíltabb a barátnőm felé, mint felém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már mindig szomorú vagyok emiatt, és folyton szomorú dalokat hallgatok, kérlek ne nézzetek hülyének de ez komolyan nagyon rossz..;( :(

2012. dec. 31. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én történetem is hasonló ,csak ha lehet akkor még durvább.A barátnőm és a fiú gyerekkori barátok,szomszédok..A barátnőm a legjobb barátnőm és mindig hallgatom amint ömleng nekem a fiúról. Csak az a baj ,hogy ő őszintén szereti.Mindig én kapargatom össze a szívét amikor a fiút mással látja,pedig az én szívem is darabokban van.De a barátnőmet a fiú is szereti ,mikor az LB-m fölköltözött Budapestre a fiú utána jött.csak nem mernek egymásnak vallani.Én semmit sem tudok tenni ezért lemondtam a srácról. Az én esetemben ez volt a megoldás,felejteni.De a te eseted más. Azt mondtad a barátnőd nem szereti igazán a kiszemelted. Ha ebben teljesen biztos vagy ,kezdj el célozgatni arra hogy a srác neked nem közömbös. Ha igazán a barátnőd érteni fogja,és eláll az utadból.
2012. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad van, az esetem nem is súlyos, nagyon sajnállak és köszönöm a válaszodat nagyon!
2012. dec. 31. 23:29
 3/6 anonim válasza:
Ha igazán jó barátnők vagytok,akkor ezt simán meg kell tudjátok beszélni egymással.Egyszerűen mondd el a barátnődnek,hogy neked tetszik a fiú.Beszéljétek meg. Aztán írd meg,mi volt! :)
2013. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos elmondani a barátnőmnek nem merem, mert nagyon félénk vagyok de azért egy kicsit "haladtam". Mármint a fiú kicsit többet beszélget velem, mikor a barátnőm nincs ott, és a barátnőm is visszafogta magát, teljes mértékben, mert összejött egy másik fiúval, aki eddig tetszett neki.
2013. jan. 13. 18:15
 5/6 anonim válasza:
A dolgok majd alakulnak. De azért nem igazi barátság az,ahol nem beszéltek meg egymással ilyen dolgokat. Ne félj beszélni az érzéseidről,főleg a legjobb barátnődnek. Sok sikert egyébként a fiúval! :)
2013. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) És..Azt hiszem elmondom majd neki.
2013. jan. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!