Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hihetetlen egyeseknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hihetetlen egyeseknek, hogy valaki 21-22 évesen már "kiélte" magát?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember szerint, ilyen korban még nem kellene komoly életreszóló kapcsolatot várni senkitől. Házasodni meg hatalmas hülyeség szerintük, mert majd 5 év múlva rájön, hogy másokkal akar lefeküdni.

Na de akik ezt hangoztatják, nem veszik figyelembe hogy van aközött különbség, hogy 21 évesen a 2. kapcsolata az illetőnek, vagy pedig már mondjuk 15. az egyéjszakás kalandokat is beleszámitva?

Mert utóbbi esetben már érthető ha úgy érzi valaki (főleg ha nő) hogy ideje megállapodni, ilyen múlttal nem hiszem hogy pár év múlva kíváncsi lesz más férfiak testére.


2013. jan. 2. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom de sztem a mai világban ez normális és 1álltalán nem hirtelen
2013. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Tetszett amit írtál, egészen addig, hogy különbséget teszel 2. kapcsolatos és 15. kapcsolatos között.


Nem ez dönti el, hanem az ember személyisége.

2013. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg sok mindenkivel lefeküdt előtte, akkor kiélte magát.. ha nem, akkor meg nem.. nem értem a kérdést.. bár, nem hinném h a huszonéves kor a házassági gondok megoldásáról kellene h szóljon..
2013. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Képzeld el, én már kiéltem magam és simán házasodnék...csak hát nincs jelölt :D. 20/F
2013. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 okoska31 ***** válasza:

szóval túl vagy 15 egy éjszakáson, és most nem tetszik, hogy mások szerint korai lenne még a házasság, mert nem élted ki magad? jól értem?:)


miért nem lehet ezt írni...


a baj az lehet, hogy nem szexuálisan, hanem érzelmileg nem élted még ki magad - nem tudod, hogy mit kellene, vagy nem kellene.

Persze ettől még működhet - főleg, ha nem másokra hallgatsz, vagy figyelsz, hanem egymásra.

2013. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a házasság úgyis egy nagy szar..:D
2013. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Óóó nekem 12 évesen volt az első pasim, 15 évesen komoly kapcsolatom volt, majd azt követte egy másik 5 évig tartó kapcsolat. Az 5 év alatt hány pasival feküdtem le... :) Fene számolta... kivel hányszor... Úgy érzem már elég volt nekem :) Most van egy 6 évvel idősebb barátom. Imádom és remélem hamarosan sikerült összeköltözni, együtt élni az életet :)
2013. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!