Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek mi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mi értelme egy lányt felvenni a gmail chat listára, ha nem akartok vele csevegni?

Figyelt kérdés

Felvett, de egyszer se írt rám. Sima email váltottunk párat, de hiába vagyok fenn, meg látom, hogy ő is, nem ír rám. Tudom, tudom, miért nem írtam rá én? Pl. azért mert hátha mással csetel, vagy van vele valaki, aki előtt nem akart... nem tudom.

Jó szándékú válaszokat örömmel vennék, és megköszönöm!


2013. jan. 2. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ez az egész cset egy baromság
2013. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annyira félős, de ha már ő vett fel, akkor nem ártana írni neki. 20/F
2013. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem bejelölt egy csaj facsén, és nem írt rám soha. Fogalmam sincs miért jelölt be, álnéven vagyok fent, közös ismerős nincs, közös csoport nincs, képem nincs fent. Szóval vannak ilyenek........
2013. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert felvett, ha esetleg beszélni akarna. Lehet, hogy minden ismerőst felvesz, akinek megvan az e-mailje. Olyan, mint iwiwen is bejelölünk minden jöttmentet.
2013. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sorry, nem vagyok fiú. De itt a vizsgaidőszak és rohadtul nem érnék rá itt írogatni. most is tanulnom kellene. Sokan vannak még így! Lehet mással beszél, lehet szar kedve van és nem akarja elrontani a tiéd. De írj rá te ha annyira szeretnél vele dumálni.
2013. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!