Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan halnak meg úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan halnak meg úgy, hogy nem ismerték a szerelmi boldogságot?

Figyelt kérdés
Tehát nem volt legalább egy hosszabb, minden téren örömteljes kapcsolatuk. Mert én ilyen vagyok, már 42 éves F, bár mindent megtettem, nem tud összejönni az a bizonyos boldogság. Nem vagyok csúnya, sem hülye, lakásom, munkám van, bizonyos karriert is befutottam. Az, hogy volt egy-két futó szexuális kapcsolat meg sok plátói, az kegyetlenül kevés. Tudom, hogy türelmetlen vagyok, mert egész felnőttkoromban a beteljesülésre vágyok, ennél fogva nyugtalan és zaklatott, amit nem tudok leplezni, ezért kerülnek a nők valószinűleg, ez meg egy olyan ördögi kör, hogy gyakran gondolok arra, hogy minek az egész élet. Ha valaki ir nekem privátban, azt szivesen fogadom, főleg ha nőnemű az illető.
2013. jan. 4. 22:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
én,29 vagyok,de ugy érzem én is igy fogok :S
2013. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
az normális h én ezt már 19 évesen érzem??? :-( csak azért mert a mostani átlagos csajoknál normálisabb vagyok, meg nem bulizok ezért már nem is kellek senkinek.... :-S
2013. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én is mondjuk - bár csak 21 leszel - de nem azért mert így fogom lehúzni a maradék 50-60 évet, hanem mert fiatalon kinyúvadok :D
2013. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű. Vannak ilyen szerencsétlen élet vesztesei emberek. A szerelemhez, a boldog párkapcsolathoz állati sok szerencse kell. Az meg csak egy bizonyos réteg kiváltsága. A perioikosz-faszok meg csak szívnak egy életen át,akikkel rútúl elbánt a sors így vagy úgy.
2013. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Én nagyon-nagyon sokat agyalok a szerencse kérdéskörén, és kövezzenek meg, vagy pontozzanak csak le, de azt tartom valószínűnek, hogy igenis nagyon szerencsésnek kell lenni ehhez. Az emberek között is van hatalmi, társadalmi hierarchia, ami ugyan egyáltalán nem befolyásolja a szerelemben elért kudarcok/sikerélmények arányát, de a szerencse is szerintem ilyen egy picit, mármint akinek alapjában véve megadatott, hogy mondjuk egy anyagilag stabil, kiegyensúlyozott háttérbe születik, sokkal valószínűbb, hogy felnőttkorában a szerelemben szerencsésebb lesz, mert nem lesznek benne kisebbrendű érzések a társadalomban betöltött szerepét illetően, ergo magabiztosabb lesz és könnyebben vonzhatja be azt a nőt, aki szintén hasonló hozzá. Eseted érdekes kivétel, ami sajnos mindig van. Bár én csak 25 éves vagyok, még nem volt részem teljesen őszinte, meghitt szerelemben, mert ha adott is a lány, mindig kétszer annyit vett el tőlem. Ez nem önsajnáltatás, csak tapasztalat. Te is az a fajta értelmes ember lehetsz, aki átrág dolgokat és mérlegel, a mai társadalomra ez meg nem jellemző. De minthogy, eseted is ritka kivétel, biztos lesz olyan nő életedben, akivel megismerheted a felhőtlen boldogságot, ám kétlem, hogy ez örökké tartana (mármint ez a felhőtlen érzéses időszak) az emberek életében. Nem hiszek abban, hogy így halnál meg.


F25 :)

2013. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Valakinek még futó szexuális kapcsolata sem volt, csak ha fizetnek érte: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33230..


Nagyon nem vagy egyedül (mielőtt még azt hinnéd). És igen, elég sokan halnak meg így.

2013. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Szóval ebből az következik, hogy mi, vesztesek vagyunk a többségben? Nna, öröm az ürömben:( Bár magam körül azért nem azt látom, mert szingliből még mindig jóval kevesebb van, mint kapcsolatban élőkből, vagy tévedek?
2013. jan. 4. 23:12
 8/27 anonim ***** válasza:
gondolj az abortuszra, és az elmaradott országokban igencsak jellemző magas gyeremekhalandóságra...
2013. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Aki kapcsolatban van, nem jelenti azt, hogy boldog is. Nézz körül jobban. Mennyi olyan embert látsz az utcán, akik tényleg szívből, kisugárzásból boldogok együtt? Én rengeteg olyan embert látok, akik csak megszokásból vannak együtt, sőt ismerem őket személyesen is. Nem képesek szakítani, de ha lelkileg erősebbek lennének és nem egymástól várnák a csodát, rég egyedülállóak lennének. Amúgy ebből következik, hogy igazad van, több a párkapcsolatban élő, mint szingli. De a szinglik között elképzelhető, hogy több a tudatos ember, akik nem feltétlen lépnek párkapcsolatba csak azért, hogy legyen valakijük. Persze azokról a szinglikről nem beszélek most, akik egy éjszakás karriereket futnak be, megint más tészta! Előző 25 éves férfi voltam.
2013. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy minél idősebb vagyok, annál inkább fáj, hogy megint egyszer nem sikerült. Megint egyszer nincs reakció, visszhang, válasz, összhang... Hát igen, a felhőtlen boldogság nem tarthat örökké, de könyörgöm, legalább egy fél évig vagy tudom én. Vagy akkor már tényleg jobb, ha hagyjuk az egészet a fenébe.
2013. jan. 4. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!