Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte véleményeket kérek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményeket kérek! Hozzámennétek egy indiai férfihoz?

Figyelt kérdés
Nagyon elméleti a dolog, mert még nem találkoztunk. De a neten keresztül teljesen úgy udvarol, ahogyan én ezt egy magyar férfitól vártam volna. Komoly, illemtudó, udvarias, tényleg csak felsőfokban tudok róla beszélni. De még nem láttuk egymást. S ha majd egyszer találkozunk is, elsülhet ez jól? Még soha nem volt külföldi férfi az életemben, olyan meg főleg nem, aki ennyire szeretett volna.
2013. jan. 4. 23:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Nem biztos, hogy hozzámennék. Az viszont biztos, hogy ha össze is házasodtunk, sosem utaznék ki a szülőhazájába, akkor sem, ha csak egy napról van szó.
2013. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem mennek hozza. Tul sok lehet a noi nemmel kapcsolatos kulturabeli kulonbseg, emiatt az o hazajaba be sem tennem a felesegekent a labam.
2013. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
nekem volt egyszer egy indiai kollegam, igaz Angliaban el. Tok jo fej volt, kedves ember volt. Ha a te pasid is vmi europai orszagban el, valszeg nem lesz akkora sokk a kulturalis kulonbseg.
2013. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg őszinte leszek, és semmiképpen sem.
2013. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%

nagyon vigyázz! nem akarok negatív lenni de pont így viselkedhet egy csaló is, magába bolondít téged, majd mindenféle indokkal pénzt kér. Vagy egyéb.

Én külföldön élek és ismerek nagyon sok nemzetet és bizony van egy-kettő amelyikhez nem mennék hozzá. Látom mennyire más kultúra, felfogás, rengeteg kompromisszum kell és nem hiszem h sikerülne nekem alkalmazkodnom indiai szokásokhoz. Az én párom is külföldi, de európai és így is rengeteg nehézséget szül a sok különbség

2013. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha attól tartasz itt előttem, hogy vissza már nem tudnál jönni, az oktalan. India nagyon nyitott, s sok tekintetben nagyon modern ország. Nincs igazán mitől tartani. Nem úgy, mint egyes muszlim országokban.


Szóval nekem az a véleményem, hogy az indiai nemzetisége önmagában nem oszt, nem szoroz. Ha még csak most fogtok találkozni, a házasságon gondolkodni még korai. Ha a szomszéd utcában lakó magyar lenne, akkor is.

2013. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
33%

Elsülhet jól,viszont a kultúráitok nagyon különböznek,tehát hosszútávon lehetséges hogy jelentkeznének majd a bajok.

Tapasztalatból mondom,anyukámnak volt egy indiai barátja,nem is olyan régen,tehát én magam mint néző,tanúja voltam a kapcsolatnak.


Rengeteg dologban eltértek a nézeteik,viszont lehetséges hogy anyukám nem volt elég toleráns.


A másik pedig ,hogy interneten keresztül nem minden az aminek látszik.Például a leveleiben bókolt,de mondjuk lehet személyesen totál rossz a kisugárzása,és nem tud megszólalni.Vagy mondjuk büdös a lába.


Tehát azt ajánlanám hogy ne számíts semmi jóra,de ha úgy érzed működhet a kommunikáció és egy kapcsolat akkor menj bele.

2013. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
Jobb ha vigyázol. Tényleg rengeteg ilyen csalóról hallani. Amúgy én nem mennék hozzá.
2013. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
Fontos lenne az, hogy milyen vallast kovet es mi a foglalkozasa, aztan milyen szemelyiseg pl., hiszen udvarolni nem egy nagy tudomany, bokolni tudhat, de ezen kivul mit tud meg? A hazassagra a te esetedben meg korai gondolni, a fentiekre koncentralj. Nem tudok valaszt adni a kerdesedre,mivel mar eleve nem baratkoznek igy a latatlanban pl. Szerintem te is varj meg, fontos lenne a szemelyes talalkozas, ez igy zsakmacska szamodra!
2013. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Indiában elég erős a kulturális szokás.Nézz utána a kasztoknak stb.Hol áll ezen például.Egy dokumentum filmben a nagyszülők és az idős férfi családtagok döntötték el,hogy a gyermeket megműthetik-e vagy nem.Az anyának nem volt beleszólása.Viszont ha csak Angliában élő Indiai származású építészmérnök,az teljesen más szerintem.
2013. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!