Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nem volt még férfival 30 évesen egy hölgy?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, nagyon kedvelem sokat beszélgetek vele. Kérdeztem, hogy volt-e komoly kapcsolata, a válasz az volt, hogy nem. Illetve azt mondta már évek óta nincsen senkije sem. Puhatolóztam, hogy a szexualitás mennyire fontos neki, de azt mondta, hogy a nők jól megvannak nélküle, illetve arra nem adott választ, hogy volt-e már férfival ( mondjuk nem akartam bunkó lenni ezért csak utaltam rá, lehet nem értette, ezért kaptam nemleges választ ). Amúgy gyönyörű hölgy, ápolt, ad magára és minden tekintetben 10/10. És 100%, hogy nem leszbikus! Amúgy én férfi vagyok, de gondolom ez a kérdésből kiderült!

2013. jan. 5. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehetséges. és bajnak nem is baj. az a baj, ha vki már 17 évesen sok férfival is volt, bár ez most nem tartozik ide.
2013. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 okoska31 ***** válasza:
100%
lehetséges. az nem derült ki, hogy miért nem próbálkozol nála?
2013. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából, az indokát nem értem, amúgy jó ismerős, de egyben meg is őrülök érte, csak nálam idősebb 7 évvel a hölgy. Én mindent megadnék neki, csak nagyon zárkózott ezzel a témában, ezért nem is kezdeményeztem még. ( mondjuk lehet túl kisfiú is vagyok hozzá )
2013. jan. 5. 00:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehet, en is 30 evesen voltam eloszor ferfival.

Es nem vagyok ronda, buta, kover, semmi, csak igy alakult az eletem.


Ha gondolod, kezdemenyezz nala, a 7 ev korkulonbseg nem veszes ha eleg erett vagy.

2013. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
az ismerősömmel kikezdet a szertárban a tornatanára,és 1 életre elment a kedve a sex-től most 35
2013. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Azért ott nincs minden rendben, ha harmincévesen szűz valaki, bármilyen is a neme.

Tehát ha szép nőről beszélünk, akkor valami gyerekkori trauma- lelki sérülés simán lehet.

2013. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet az oka, erre még nem derült fény. Mondjuk nem merek kezdeményezni nála, mert én még egyetemista vagyok, van ugyan keresetem 50 ezer Ft havonta, de szüleimmel élek és nem vagyok úgymond önálló! Mindegy, azért tartom továbbra is a hölggyel a kapcsolatot, mert nagyon kellemes személyiség és szeretem a társaságát. Köszönöm a válaszokat! 23F
2013. jan. 5. 00:31
 8/12 okoska31 ***** válasza:
akkor passzold át :-) 32F...
2013. jan. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vannak, vannak... apacak
2013. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gemini86 válasza:
26 éves nő vagyok szintén zenész :) vagyis szűz. Nincs ebben semmi abnormális, nekem is így alakult az életem.
2013. jan. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!