Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány letiltott majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány letiltott majd felold akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelöljem vissza, írjak rá? Stb?

Igazából azt se nagyon értettem miért tiltott, bizonyára megbuktam valami nagyon szoros teszten és kilapátolt mielőtt közelebb kerültünk volna egymáshoz.


De akkor most mi ez, hogy felold? Nem mintha nagyon érdekelne, ígyis véletlenül találtam rá. Egyszerűen csak nem akart fölösleges embereket a tiltólistájára, vagy úgy gondolta, hogy már nem fogom zaklatni ezért leszed, vagy azt várja, hogy ismét felvegyük a kapcsolatot?


2013. jan. 5. 01:13
 1/5 Alexandra0908 ***** válasza:
100%
mit tegyél?semmit.hagyd békén.
2013. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
33%
azonnal verd ki a faszod rà! de gyorsan nehogy megint le tiltson.:(
2013. jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy véletlenül tiltott le??
2013. jan. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem zaklattad, akkor szerintem nyugodtan visszajelölheted, ha akarod
2013. jan. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alexandra0908 ***** válasza:

persze,mert véletlenül annyiszor mellélehet kattintani...meg ha érdekelte vna a srác akkor pár nap után feltűnt vna a lánynak,h.'hoppá b*szki vmi nem oké,hol a srác?'de direkt törölt!!

lehet várt egy ideig és amikor összegyűlt neki 5-6 ilyen srác akkor fogta aztán tiltotta a francba az összeset,biztos elege lett belőle,h.írogattatok neki folyton...levette a tiltást,mert unatkozik vagy mert már nem emlékszik,h.miért tiltott le...de ha beszélni akarna veled vagy érdekelnéd akkor írna.

2013. jan. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!