Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha a lány magasabb ennyivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a lány magasabb ennyivel?

Figyelt kérdés
A lány 175 cm a fiú 170... ez gáz?
2013. jan. 5. 05:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. jan. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, egy kapcsolatba nem ez a fontos
2013. jan. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Most még nem..de majd ha elszáll a rózsaszín felhő amiben most érzitek magatokat,akkor már probléma lesz.A lány nem tud egy normális,nőies magas sarkút felvenni,állandóan görnyedtem jár majd, hogy ne tűnjön fel a különbség.És egy idő után zavaró lesz.
2013. jan. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, gáz.
2013. jan. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
nem gáz, csak nekem kizáró ok az alacsonyabb pasi.
2013. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nézd, én 180cm vagyok,kb 14 éves korom óta.

volt egy barátom,aki 196cm volt.a mostani barátom 175-180körül van.

és egyiknél sem a magasságba szerettem bele.egy kapcsolatban van fontosabb tényező is. hogy mások mit mondanak?:) ne foglalkozz vele.

17L

2013. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

egyszerűen valakinek számít valakinek meg nem. De neked minek kell a más véleményét megkérdezni ha megvan a magadé?!

Mert mások előtt akarod te itt produkálni magad, hogy húú hogy nézünk ki majd az utcán egymás mellett? Ha ezen jár az agyad akkor már most fejezd be az egészet.

Ja és 175 vagyok...

2013. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem mondom gáznak, de én pl. soha nem jönnék össze olyan férfival, aki az alkalmanként felvett 10 centis magassarkú után sincs legalább 15 centivel magasabb nálam. Nem akarok rá lenézni. Ha hozzábújok akkor olyan jó, ha pl. az álláig érek, megnyugtató és biztonságérzetet ad. :)
2013. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem dehogyis:). Az a lényeg szeresd, mit számít, hogy más mit gondol?
2013. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is 175 cm vagyok és azelőtt mindig magas barátaim voltak. A mostani épp h magasabb pár centivel, szóval ha már kicsit magasabb cipőt veszek kisebb is lesz. Igen, eleinte furcsa olyanhoz hozzábújni aki veled egymagas DE ez olyannyira nem számít, mert őt szeretem és soha nem is gondoltam rá azóta se h mekkora
2013. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!