Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek iránta? És mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek iránta? És mit tehetnék a szorongás ellen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már hónapok óta tetszik. Ez úgy kezdődött, hogy ő vallotta be nekem az érzéseit, de nekem már előtte is szimpatikus volt, csak sosem gondoltam bele,hogy mi lehetne köztünk. 2 hónap után már folyamatosan ő járt a fejemben, pedig addig alig beszéltünk, inkább csak szemeztünk egymással. Majd most december vége felé elkezdett komolyabban is érdeklődni irántam, sokkal többet beszélünk, és egyre mélyebb lett a kapcsolatunk. A baj csak az, hogy ha ő jön oda hozzám, hirtelen mindig elkap az idegesség, és a hányinger, mert félek, hogy valamit elszúrok/hülyeséget beszélek, vagy ilyesmi..Ha órákon át beszélünk (általában neten) akkor egy idő után ez megszűnik, de élőben mindig NAGYON izgulok, és szerintem ezt ő is látja rajtam..Nem tudok vele annyira felszabadultan beszélgetni emiatt, és ez nagyon zavar.

Meg még az is, hogy nem tudom pontosan mit érzek iránta. Csak azt, hogyha tudom, hogy ő a közelemben van, megnyugszom, és borzasztóan hiányzik ha nincs velem..Nem tudom, hogy azért érzem ezt, mert tényleg érzek valamit iránta, vagy csak azért, mert neki is bejövök. Most akkor mit érezhetek iránta? És mit tegyek a szorongásom ellen??


2013. jan. 5. 11:39
 1/1 anonim válasza:

Most a közelségétől megnyugszol vagy ideges leszel?? Látod ez a chat káros hatása..rombolja az emberi kapcsolatokat.. Na de ha személyes talinál nem tudsz ellazulni akk valószínűű, h a srác nem neked való és nem passzoltok egymáshoz... vagy járjatok "neten" ugyis ez a menő manapság:D

A szorongásod ellen meg azt tudom javasolni, h beszélj a szüleiddel és bontsatok szerződést az internetszolgáltatóval....talán akkor rájössz, h nem a gép előtt kéne pasizni:D

2013. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!