Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolom az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom az összes lányról, hogy ízléstelen plázacica, annak ellenére, hogy én is lány vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem a mai lányok túl fiatalon túlzásba viszik a kinézetüket (smink/miniszoknya/magassarkú) és amikor ilyen lányt látok, rögtön r*bancnak gondolom, pedig lány vagyok. Normális ez? Esetleg azért gondolom így, mert olyan iskolába jártam, ahol az összes lány már 12 évesen ilyen volt, és már eleve előítéleteim vannak a lányokkal szemben?
2013. jan. 5. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Wow, ilyen is van még, nem hittem volna, hogy normális lány is létezik még? Hány éves vagy?
2013. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem! Te féltékeny vagy h ők szebbek mint te.
2013. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Miért te hogy nézel ki? Szerintem pont ugyanúgy mint ők.
2013. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%

Mert irigy vagy rájuk mivel szebbek mint te.


22F

2013. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Szia!:)

Én is lány vagyok, és én sem szeretem, ha egy lány mindenét kiteszi. Egyszer-egyszer megteheti az ember, de hogy állandóan? Na meg fel lehet úgy is öltözni csinosan, hogy nincs kint mindened...Az a baj az ilyen lányokkal, hogy nem hagynak túl sokat a képzeletnek...

2013. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom őket csúnyának, csak helytelennek tartom, hogy tíz évesen magassarkúban rohangálnak két kiló sminkkel az arcukon...
2013. jan. 5. 17:36
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
5. vagyok. Ja, és mivel a kérdezőt is támadjátok: attól még, hogy nem kedveli az ilyen lányokat, nem biztos, hogy rusnya. Az én kinézetemre nem nagyon kaptam negatív kritikát, sőt, annyi önbizalmam azért van, hogy tudjam, hogy nem vagyok csúnya.
2013. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6%
Elhiteted magaddal, hogy nem akarsz szép lenni, de az ösztöneidet nem tudod a szőnyeg alá söpörni, ezért irigy vagy azokra a lányokra, akik adnak a külsejükre.
2013. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
5. szerintem igazad van, a többieknek pedig csak annyi, hogy néha én is kiszoktam öltözni, de azért szerintem az túlzás, hogy egy csomó 10 éves csaj úgy néz ki mint egy k*rva.
2013. jan. 5. 17:39
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Kisebbségi érzésed van.
2013. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!