Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit értettek azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit értettek azon a szón, hogy magabiztosság?

Figyelt kérdés

Sokszor dobálóztok itt vele, hogy nektek a magabiztos, férfias férfi a vonzó, de mit kell pontosan érteni ez alatt?

Szeretném, ha valaki pontosan definiálná, mert eddig még nem történt meg.

a magam életében már rengetegszer megkaptam, hogy magabiztosnak, határozottnak, blablabla kellene lennem, de bővebben, példákon keresztül rávilágítva még senki nem magyarázta el. Nem akad el a szavam, ha valakivel beszélnem kell, belenézek a szemébe, nem húzom össze magamat, de ezek szerint mégis kevés vagyok. Mégis, milyennek kellene lennem? Parancsoló hangúnak, mint egy rendőr vagy katonatiszt, Vagy vernem a mellemet, mint a mai hülyegyerekek nagy része a semmire? Mert többnyire ezeket látom.

Kifejtené valaki bővebben? (akár hímnemű is lehet az illető, ha hasznos a tanácsa)



2013. jan. 5. 23:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Ha bunkó, és lekezelő leszel velük.
2013. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Ha kérdezel valamit és igen választ vársz rá, akkor hidd is el, hogy igent fog mondani.

Ne rezelj be, menj oda nyugodtan a nőkhöz,és hidd el, hogy megéri, nem tudsz pofára esni.


Remélem így már érthetőbb. A magadba vetett hit az, amire szükség van.

2013. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Nah igen! Pontosan ezt próbálom páromnak is elmagyarázni már 3 éve. :D


Az a lényeg, hogy néha legyen kiállásod és saját önálló akaratod, mert hosszú távon a lányokat nagyon kiborítja, hogy mindent ránk hagytok. Pl: ha moziba megyünk és megkérdezem a pasim, hogy mit szeretne nézni azt válaszolja "nekem mindegy dönts te". Ha étterembe megyünk, akkor mindig én választok, ő nem hajlandó. stb stb. Eleinte lehet aranyos a dolog, de 3 év után KATASZTRÓFA! Teljesen kiborító, hogy nem tudom rávenni, hogy meghozzon egy döntést! Igenis pasik vagytok (vagy mifene) és mondjátok meg, hogy ti egy jó kis akciófilmet akartok most nézni, mert a múltkor megnéztétek velünk a titanicot!

2013. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, ezt én elfelejtettem leíni.


Soha, de egyetlen egyszer se rendeljétek magatokat alánk! Egyenlő szinten vagyunk, de ha valaki lovagiasságból ezt megborítja és gyakorlatilag háttérbe helyezi magát, annak oda a varázsa.

Ez nem azt jelenti, hogy egy moziról lenne szó és hogy sose létezne kompromisszum, de nem a nő az első, hanem a nő és férfi együtt.

2013. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
3-as, én azért ettől jobb szinten vagyok, de azért megnyugtató, hogy mégis a barátod már három éve. :))
2013. jan. 6. 00:06
 6/39 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok újra:


Így van! Abból is elegem van, hogy megharagszik, ha valamit én fizetek ki. A múltkor nem ette meg a gyrost, mert én fizettem és nem ő. Könyörgöm, nem első randin vagyunk, hanem 3 éve járunk. Ez már nem az a szint, hogy ilyenen egy pasasnak fel kell magát húzni

2013. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
4-es, ennek ellenére sok lány mégis elvárja, hogy a sejhaját is kinyalják, képletesen persze.
2013. jan. 6. 00:07
 8/39 anonim ***** válasza:
Borítsd a kaját a fejére, majd beég és akkor meggondolja mit eszik meg máskor :D
2013. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

De ők nem is férfire várnak, maradjunk ennyiben :)

Aki férfit akar, az sosem fogja ezt elvárni.

2013. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint már túlzásba vitte a lovagiasságot.
2013. jan. 6. 00:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!