Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz a buszsofőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz a buszsofőrrel a buszon szexelni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Majd felváltva adjátok a jegyeket.
2013. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé. De mondjuk abból kiindulva, hogy a sulimba szinte az összes 14-15 közötti buszsofőröktől terhes, lehet csak én gondolom rosszul.
2013. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem munka közben, utasokkal teli buszon, menet közben teszitek, nem gáz.
2013. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még a garázsban van a busz és ott történik az még annyira nem hajmeresztő, de ha menetközben történik amikor utasokat szállít az elég érdekes lenne.
2013. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok nyugodtan, csak ne beszélgess vele menet közben, mert az tilos!
2013. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nyilván nem menet közben gondoltam...

Én most itt arra gondolok, hogy nem megalázó ez a nőnek? Mert a pasinak nyilván nem, sőt, neki ez tökjó, dicsőség és még az idő is jobban eltelik a kiállások között.

2013. jan. 6. 11:02
 7/8 anonim válasza:
Nem. Én láttam ilyet, itt Pesten :D
2013. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem baszogat egy sofőr, majdnem másfél éve. Az első pár alkalommal ciki volt a felszállás a buszra.

Nem tartom megalázónak a dolgot.

2013. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!