Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A matektanárnőmmel (elég) jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A matektanárnőmmel (elég) jó állapotot ápolok, egyik nap megkért menjek be hozzá a tanáriba egyedül, amikor csak ketten vagyunk és kacsintott egyet felém, mondtam neki hogy nem jó ötlet. Szerintetek érdemes belemenni?

Figyelt kérdés
Amúgy elég jó nő. 16/F
2013. jan. 9. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétesélyes a dolog. Jól is és rosszul is elsülhet a dolog hosszútávon.
2013. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
AAAHHHH! TANÍTS!!!!!! :D
2013. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És mi történt miután felébredtél?
2013. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, érdekelne a nő, de én 25 vagyok, szóval :-P


Egyébként ne menj bele, mert őt emiatt kirúgják, és neked is lehetnek belőle bajaid. Ha leérettségiztél és még mindig úgy gondolod, az érettségi bankett másnapján hívd el egy kávéra, aztán lesz ami lesz.

2013. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!