Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flörtölt velem egy nő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölt velem egy nő és allig bírtam ellenállni, pedig férjem van! Mi van velem?

Figyelt kérdés
Tegnap vonult gyugdíjba egy monkatársunk és búcsúbulit tartottunk neki. Egy érettebb kolleganőm, akival addig szinte nem is beszéltem, megpróbált leitatni, félig sikeresen, simogatta a lábamat, mikor nem látta senki és folyamatosan udvarolt. Belementem a játékba, poénból, még táncoltunk is. Ő direkt nem ivott, felajánlotta, hogy hazavisz, de a fene tudja hol megállt, folytatta az udavarlást. Sokáig ellenálltam, kértem, hogy vigyen haza, de egy idő után azon kaptam magam, hogy nagyban csókolózunk és ő épp a lábam közé nyul. Na akkor elpattant a buborék, kiszálltam, ott hagytam, hívtam a férjem, hogy vigyen haza. Azt mondtam neki, hogy idáig tudtak elhozni, de így is kevesebb benzin fogy nekünk. A gond az, hogy annyira izgalomban voltam, hogy szinte megerőszakoltam a férjem és közben erre a nőre gondoltam. Nem merek mondani semmit a férjemnek és magamban is csalódtam. Nem tudtam magamról, hogy ilyen hajlamaim vannak és a legrosszabb az, hogy lényegében megcsaltam a férjem, akivel amúgy semmi probléma nincs! Három éves kislányunk is van és boldogak vagyunk, de ami tenap történt, az most is lázba hoz! Nem értem, mi történik velem!
2013. jan. 9. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Félig-meddig részeg voltál meg szexhiányod volt.
2013. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

AZ egészben nem az a rossz, hogy volt egy ilyen helyzeted, hanem az, hogy most már vagy életed végiéig felteszed magadban a kérdést, hogy milyen lenne vagy előbb-utóbb megteszed.

S igazából az érzelmi megcsalás a súlyos, nem egy óvatlan orgazmus. ;)

2013. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, ez még egy tinilánytól elfogadható, de tőlem azért furcsa.
2013. jan. 9. 08:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Édes istenem, mi lesz itt!
2013. jan. 9. 08:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bisex vagy, mert egy heterosexuális nem jutott volna még alkohol hatására se idáig.
2013. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond. Kicsit bevonzott egy leszbi, de ennyi. Most az a leg lényegesebb, hogy ne legyél zavarban ha találkozol ujra ezzel a munkatársnöddel. Teljesen nyugodtan közöld vele, hogy neked nem kell ö, több kisérletben nem leszel partner. Ezt tartsa tiszteletben.
2013. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el a férjednek, hogy szeretnéd nővel, utána mond meg a kolléganődnek, hogy nem csalod meg a férjed és őt is be kell vennetek. És csináljátok hármasban!
2013. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát nem te vagy az egyetlen!Az tuti,hogy ha nem lettél volna spicces akkor is belementél volna!Van aki nem tini korban jön rá,hogy bi!:)
2013. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keresd fel a not eld ki a vagyid es akkor lenyugszol.
2013. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!