Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon béna vagyok csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon béna vagyok csajozásban, lesz egyáltalán valaha barátnőm vagy akár feleségem?

Figyelt kérdés
Hamarosan 25 leszek és sehol semmi. Próbálkozni se merek igazándiból.
2013. jan. 9. 11:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Csak rajtad áll..
2013. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem lesz, ha ronda vagy v alacsony.
2013. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
11%

ÁÁÁ, dehogy. Felejtsd el. Igazán igazándiból én sem próbálkozok, és le is mondtam róla, mert nekem se megy.

Szerintem jó a farokverés, illetve ha majd olyanom lesz, megyek és fizetek a szexért egy helyes lánynak, tudod, olyan aki pénzért szexel, és akkor nem kell beszélni, ott nyugodtan lehetek a tettek embere.

25 évesen elég nagyokat szopsz te ezzel a jellemmel.

Én nem vagyok képes ebből a jellemből kitörni, nem hinném,hogy neked is menne. Szerintem add fel, légy jó luzer teis. Keresd az elternatívákat szex terén, ilyen téren válasszuk a könnyebb utat, ha a másik túl rögös.

2013. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Csak rajtad múlik! hozzáállás kérdés az egész!


"Próbálkozni se merek"


A baj forrása ez. Ha nincs semmid, mégis mit veszíthetsz?

2013. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy eléggé "jó pasi", barátnőd aligha lesz. Főleg, ha ilyen jól is állsz hozzá. Feleséged viszont még lehet, ahhoz elég egy biztos, jól fizető állás, saját lakás és autó. Sőt, ott még jól is jön, ha tutyimutyi vagy és eszed ágában sincs más nőknél próbálkozni.
2013. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy béna vagy, ha nem is próbálkozol?? Lehet, ha megpróbálnád tök jól menne :-P
2013. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Gyere ki Thaiföldre 10 millával és az első nap lesz barátnőd garantálom. :D
2013. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Azért érzi azt az ember. Biztos beszélgetett már valami úton módon nőkkel, meg érzi,hogy blokkol lefele, simán be tudja mérni az ember magának, hogy mik az aktuális szintjének a határai. Ezt persze ki lehet tolni, de ilyen téren vért verejtékezve, és elég sok csalódással, felsűléssel, pofárazuhanással. Bevállalod? Igen vaaaagy nem!
2013. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Én is 25 leszek, mint Te, és én sem merek próbálkozni a csajoknál. Akinél próbálkoztam az mind elutasított. Ezek után mi értelme van tovább próbálkozni?? Semmi.

Javaslom a prostizást. Én is ezt fogom tenni, csak előbb legyen munkám, hogy finanszírozni tudjam.

2013. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Én már a karácsonyi pénzből is lazán elmennék prostizni, nem nagyügy. jól mondod előző. bár azért ahhoz minimum havi 60 ezert el kell verni prostira,hogy kielégítő legyen a nemi életed. Ez egy minimum 120 ezer forintos jövedelmű fizetéssel oldható meg. De inkább feljebb. Nekem annyira nem lesz probléma ,hamarosan nekem is lesz melóm, végzettségemmel annyit megkeresek, szóval menne a dolog. Kikalkulálva, ez azt jelenti,hogy hétköznap farokhúzogatás szólóban, hétvégén egy nap pedig kéjleány ölében kötök ki.
2013. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!