Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez a fiatal srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez a fiatal srácoknak, hogy ennyire szánalmasan viselkednek?

Figyelt kérdés

Harmincas nő vagyok, naponta 5-6 nálam jóval (10-20 évvel) fiatalabb próbálkozik be főleg neten, de ha elmegyek egy szórakozóhelyre, vagy csak kimegyek az utcára, akkor is akad egy-kettő mindig...

Engem nem vonzanak a fiatalok, és ezt igyekszem türelmesen el is magyarázni.

Erre szinte kivétel nélkül mindegyik elkezd győzködni, hogy na majd Ő bebizonyítja...


Komolyan elkezdtem sajnálni a huszonéves lányokat, hogy számukra ez a felhozatal...


Akik így próbálkoznak, azok nem érzik megalázónak? Ez olyan, mintha egy 200 kilós nő elkezdené őket győzködni, hogy próbálja csak ki, mert majd rájön, hogy milyen jó...

(Volt, aki konkrétan lehülyézett, mert közöltem, hogy nem vonzódom a fiatalokhoz...)

Egy 21-22 éves srác nekem gyerek... bárhogy csűrjük-csavarjuk, az. Nem szexuális célpont... Ha én ilyen korú fiú lennék, meg sem mernék szólítani egy negyvenhez közeli nőt, mert eleve azt feltételezném, hogy kisfiúnak tekint. (Ahogy én annak is tekintem őket!)


A legnagyobb szánalom pedig az, amikor elmondom, hogy rengetegen próbálkoznak, erre a csúnyácska fiú elkezd győzködni, hogy na majd ő! Ha fiatal pasit akarnék, akkor nyilván valami nagyon kis szexit választanék... ;)


Szóval nem tudom, ti hogy látjátok, de számomra ez önmaguk megalázásának csúcsa a srácok részéről, és inkább szánalmasnak látom, mint férfiasnak!

Ti hogy gondoljátok?


2013. jan. 9. 11:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ennek nincs köze a szépséghez. Egy érett felnőtt ember nem kezd egy ilyen fiatal számára gyerekkel.Nincs és nem is lehet erről mit mondani..
2013. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Berlin ***** válasza:

nah, majd én meggyőzlek! :P

viccet félre téve, sokat néznek MILF filmeket

2013. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Az a szánalmas,hogy te ennyire felfújod ezt a dolgot öregem!

Én nem szoktam az idősebb nők után loholni,tehát az általánosítást meg abbahagyhatod!

Ez legyen a legnagyobb gondod az életben,ne aggódj 10-15 év múlva már nem fognak ilyen sokan ostromolni :)

2013. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Hát nézd, szánalmas, persze, de pl én nem annyira sajnálom a tizen- és kora huszonéves csajokat, mert zsák meg a foltja (nyilván nem mindenki). Ezek kisgyerekek, nevess egy jót és menj tovább.
2013. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
Bar en meg csak 13 eves vagyok,az alapjan amit leirtal ez en is szanalmasnak tartom
2013. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tekinti kislánynak vagy kisfiúnak a nála 10-15 évvel fiatalabbat...... és attól hogy valaki fiatal tényleg lehet jobb az ágyban mint akárki más....
2013. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Látod én meg a macsó apuka által lepattintott, gyerekkel egyedül maradt, most már a szamár is jó lenne típusú 30-as 40-es nőket tartom szánalmasnak. Egyék meg amit főztek.
2013. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak nők akik belemennek, én is szexeltem már 38 éves nővel.
2013. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiatal társadalom ezt várja el a fiúktól, hogy belevalók legyenek és ne féljenek udvarolni a 30-as vagy 40-es érett nőknek sem. Főleg azért, mert ha ezt látják, hogy egy huszonéves srác 35 feletti nővel van együtt, akkor mindenki azt hiszi, hogy ez a srác tudhat valamit és sok lány odáig lesz érte, ők is kapni akarnak a srácból egy szeletet.
2013. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
te vagy szánalmas te szottyos suna
2013. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!