Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar 4 napja kesik . Folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar 4 napja kesik . Folyton eros szurasokat erzek lennt bal es jobb oldalon es feher folyasom van. Lehet ez felfazas vagy valami olyasmi?

Figyelt kérdés
Parommal egyszer voltam egyutt az elmult honapban ugy hogy nem vedekeztunk de nem elvezett belem es par perc utan ovszert huzott.
2013. jan. 9. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
petefészek szúrás az lehet ciszta, terhesség, jel hogy megfog jönni... ha még pár napig nem jön meg és semmi tünet akkor én tesztelnék.
2013. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meg volt ra pelda hogy ugyanilyen szurasokat ereztem.de ha peldaul cisztam van attol kesik?
2013. jan. 9. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
igen a cisztától késhet. el kell menni nőgyógyászhoz, uh-n megtudja nézni.
2013. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen:)
2013. jan. 9. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
de azért ha nem jön meg egy héten belül akkor csinálj tesztet!
2013. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és máskor ne engedd be óvszer nélkül a titkok kamrájába
2013. jan. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!