Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gondol rám ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gondol rám ha ilyet ír?

Figyelt kérdés
Volt pasimmal szét mentünk 1 éve,azóta van neki barátnője nem is beszélünk de össze futottunk valamelyik nap és utána azt írta sms-ben hogy örült hogy láthatott.Én még szeretem de nem lehetünk együtt.Szerintetek akkor gondol rám vagy hiányzom neki?
2013. jan. 9. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeretne veled ujra kapcsolatot..
2013. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1+ rajtad áll mit lépsz.
2013. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van neki barátnője és boldog akkor hagyjad őket szerintem , te meg keress magadnak párt ne rugd fel neki a boldogságát.
2013. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam hogy bele akarok piszkálni közéjük.Nem is akarok meg nem is ez volt a kérdésem.
2013. jan. 9. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék ezek után, hogy igen, gondol rád. Én is futottam össze az exemmel a szakítás óta eltelt 8 évben többször, de sosem írtunk egymásnak ilyet, amikor vége lett, nekem azzal lezárult az a korszak, és nem volt már több hozzáfűzni valóm. Amit akartam, azt esetleg elmondtam neki akkor, amikor összefutottunk, de nem kerestem meg utána szánt szándékkal akár sms-ben akár máshogy, csak hogy közöljek vele bármit is.
2013. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4


Ez a srác veled szeretne lenni, akár ki is van mellette.Szeretné ujra kezdeni.

2013. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3


A tagnak szerintem órái vannak az aktuális mellett..

2013. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Állítólag szerelmes a csajba de attól gondolhat még rám érzelem nélkül.Jól esik be vallom és szeretem is még de én magamtól nem lépek felé.
2013. jan. 9. 13:34
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Aki szerelmes akármelyik nőbe, az ilyet akkor sem írna ha facér lenne.

Áh biztosan nem szerelmes..Egy szerelmes férfinek jöhet a világ legvonzóbb exe is-az sem érdekli olyankor amikor szerelmes..

2013. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!