Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom vele? Nagyon irritál.

Figyelt kérdés
Van egy fiú a csoportomban, aki jogásznak tanult eredetileg, de nem bírta a gyűrődést ezért átjött arra a szakra ahol én is vagyok. El tudott fogadtatni néhány tantárgyat ezért 4-5 előadáson együtt vagyunk. Nem ismerem, de elé visszahúzódó srácnak tűnik. Állandóan mellém ül és olyan idegesítően és szemtelenül bámul, hogy az már nekem kellemetlen. A szemem sarkából látom, hogy bámul, de úgy, hogy még a szája is nyitva van, ha mérgesen ránézek akkor gyorsan elkapja a tekintetét, majd 3 perc múlva újra elkezdi. Mikor előre ül én meg 5 padsorral mögötte vagyok akkor hátranéz, de még előadás közben és mereng, de nem mond semmit! Az agyamra megy, szerintetek mi a baja?
2013. jan. 9. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd:DD
2013. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul valahogy kiderítette a nevemet és bejelölt facebookon.
2013. jan. 9. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem endedtél el egy "galambot"?
2013. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rá. Legyél vele közömbös. Keresd más fiúk társaságát. Utasítsd vissza Facen.
2013. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg nyíltan, fennhangon órán, h valami baj van velem, hogy így bámulsz? erre tuti elszégyelli magát, és abbahagyja.
2013. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Neked tetszik? Talán ezért irritál ennyire, mert mérgelődsz, hogy nem lép tovább... De ha nem, akkor én elmondanám neki, hogy nagyon zavar a viselkedése, legyen szíves abbahagyni, vagy mondja meg, hogy mit akar igazából, mert te ebből a viselkedésből nem értesz.
2013. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:D Háhá.. ez vicces

Túl komolyan veszed. Kell egy kis szórakozás. Inkább örülj neki. Legalább tudhatod hogy jó csaj vagy, a gyerektől meg kérdezd meg egyszer, hogy látott-e rajtad valami furcsát vagy miért néz annyira :D Lehet nem fog többet nézni.


De lehet azt mondja, hogy szép vagy. Ez egy jó móka. Picit játszadozhatsz vele^^

2013. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2


És neked tetszik?

2013. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mikor először bejelölt facebookon egyből visszautasítottam, mert ismeretleneket sose jelölök vissza. Másnap újra próbálkozott, akkor is ment az elutasítás.

Egyébként nem az esetem.

2013. jan. 9. 14:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, van-e valami furcsa rajtad, amit meg kell bámulni.
2013. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!