Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam neki?

Figyelt kérdés
Párommal több mint fél éve együtt vagyunk,előtte volt egy hosszabb párkapcsolata,de a lány csak kihasználta,és elmondása szerint már utálja.Ennek ellenére most megláttam,hogy nyáron írt neki a csaj,hogy majd ha esetleg ráér,találkozhatnának,erre írta ő,hogy nyáron elég sok ideje lesz,úgyhogy lehet róla szó.Nekem viszont mást mondott.Mindez facebook-os beszélgetés,tudjuk egymás jelszavát,ezért néztem bele.
2013. jan. 10. 20:20
 1/3 anonim válasza:
Ahol lehet ott megcsal! Szerinted minek találkoznának?
2013. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaj istenem de nagy hülyeség a fb és eddig is de sok kapcsoaltot vágott tönkre az a sz@r és ezek után még mennyit fog.. ajjajajajajaaaj :'(
2013. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem szólt róla, mert hogy reagálsz rá, meg mindenki hogy reagálna. mindemellett nem feltétlenül tisztességes az exszel találkozni. semmiképp ne ronts rá, hogy neked erről miért nem szólt, meg egyáltalán miért beszél a volt barátnőjével. hanem töredelmesen valld be neki, hogy igen, nem bíztál benne, megnézted a beszélgetésüket, és úgy látod, hogy nem egyedül vagy bűnös.
2013. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!