Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? FONTOS!

Figyelt kérdés
menstruáció elött hasmenésem van mindig, de csak akkor, tudom, elég gáz dolog, zavar is, mit tudok vele csinálni?:/
2013. jan. 10. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit, mert ez a hormonoktól van..
2013. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ez a premenstruációs szindróma egyik tünete...Amúgy Nők egészsége kategória
2013. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb nőnek ez van

Általában a hasi görcsök ill ha valami nagyon fáj (fog, fej, stb) akkor a szervezetnek hasmenése van, de nem minden esetben..

Valami ilyesmi a történet

2013. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is szoktam tapasztalni ezt a mellettem ülő hölgynél. Be lehet venni rá valamit, de egyébként ez van, ezt kell szeretni.
2013. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!