Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok akinek nem jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akinek nem jön be a szőrös felső test férfiaknál ti mit csináltok? 24F

Figyelt kérdés

Össze jöttök egy sráccal/férfival és szexre kerül a sor teljesen meztelen vagytok de a pasin még a póló rajta van és amikor leveszi látjátok milyen szőrös. Na ilyenkor mit tennétek? Elmenne a kedvetek a szextől és le se feküdnétek vele vagy ott a szemébe bele vágnátok, hogy nem jön be? És amúgy mernétek javasolni a szőrtelenítést neki? És, ha meg nem akarná szőrteleníteni magát elhagynátok vagy próbálnátok elfogadni?


Kérek minden lányt minden kérdésre válaszoljon! :)


2013. jan. 10. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Sztem ők egymás lábát borotválják( kivétel ha a pasi alkatból adódóan nem szőrös..)

nekem kell hogy egy pasi szőrös legyen!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szerettem a szőrt...megszerettem egy fiút akinek van alul hasszőre emg egy kis mellszőre...azóta szeretem a szőrt....persze nyilván egy budánál más lenne de valamelyest megváltoztatják a véleményt az érzések
2013. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Bocs, nem bírom a külföldieket xD Pláne nem azokat, akik egy messzi messzi galaxisról érkeztek :D
2013. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen pasim,és nem zavart hanem cirógattam,és megnyugtattam,hogy számomra ez nem ok arra,hogy ne kívánjam az eggyüttlétet.Ilyen hormonjai voltak,nem az õ hibája volt,de õszintén írom nekem bejött!:)
2013. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát,ha undorító kategória,akkor le sem fekszem vele.....elnézést kérek és azt mondom, hogy rosszul lettem és haza kell mennem ....ha véletlenül érzelmeim is vannak,akkor megmondom, hogy borotválja le magát és utána mehet a szex,de addig nem!


ja amúgy elmenne a kedvem....


egyszer előfordult már velem, hogy szexnél láttam meg, hogy a ruha alatt valójában egy csontváz lakozik...a szexet végül túléltem vele,de másnap szakítottam...

2013. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy nő szeret egy pasit, akkor nem a szőrön fog múlni, hogy lefekszik-e vele vagy sem. Ha szereti a pasit és sehogyan sem képes a sok szőrt elviselni (előbb utóbb azt tapasztalom, hogy azok a lányok, akik csak a csupas pasikra buktak, ők is elnézik annak a pasinak a szőrt, akibe szerelmesek)akkor úgy is találnak valami megoldást. Bortoválás vagy gyanta stb. Ez nem lesz akadály. Amelyik csajnál meg igen, az nem szerelmes a pasiba.
2013. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sunset

le mertem volna fogadni, hogy trekker vagy (Star Trek párti) ;):D így érthető, hogy nem szereted a Kashyyyk szülötteit..

de azért nem köll lehúzni..

2013. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

se SW, se ST, de még csak gyűrűk ura fan se vagyok

nekem a film a Harcosok Klubja körül kezdődik, bocsi:D

2013. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Egyszer a Margit szigeten egy gyárilag csupasz mellkasú haverommal fogadtam, hogy odamegyek 10 csajhoz és felteszem nekik a kérdést, hogy melyik a jobb a szőrös vagy a szőrtelen? 10 ből 7 azt mondta, hogy határozottan a szőrös, 1 azt, hogy a csupasz, 1 azt, hogy neki mindegy, mert nem fontos, 1 meg elküldött a vérbe.

Nos azóta nincs semmilyen aggályom afelől, hogy szőrös a mellkasom.

(a lányok 20-30 közöttiek voltak)

2013. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En latom valakin, hogy olyan alkat-e. Viszolygok a szoros emberektol. Sotet haju is lehet szortelen, es vilagos szinu szoros. Egyszeruen kiderul.

Ha megis szerelmes tudnek lenni valakibe, aki pont szorosmellu, ami soha nem volt, akkor ugy fogadnam el. De. Megorulnek a csupasz mellkasokert, es fantazialnek rola.

2021. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!