Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma voltan nogyogyasznal, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltan nogyogyasznal, es kiderult hogy van egy 3cm cisztam, hogy muteti beatvatkozassal, eltavolithato. Ki eset ilyenen mar at?

Figyelt kérdés
hogy tortenik az egesz? allitolag altatassal, hany napot kell bennt lennem korhazban?

#ciszta #műtét #beavatkozás #nőgyogyasz #hogy mukodik? eltavolitani
2013. jan. 11. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Felnyitják, és szép lassan ''le enged'' Én 4 napig voltam kórházban. Arra számíts hogy első nap nem ihatsz ehetsz semmit se majd, és az infúzió a műtétig rajtad lesz. Nekem legalább is így volt.
2013. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es neked meddig novekedett mikor mar azt mondtak h muteni kell? negy nap? szegeny :( es nagyon fajdalmas? marad ott vlmi sebed? vagy hogy van ez? megeri megcsinalni? nem volt tole semmi bajod? ugy gondolom en szeretnek babat valallni lassan, nem okoz gondot?
2013. jan. 11. 11:22
 3/6 anti paladin ***** válasza:

Nővéremnek a hasában volt egy jóindulatú ciszta amit kikaptak a biztonság kedvéért. Altatták. kiszedték, pár múlva mehetett haza. Heg ha maradt is, nem érdemleges. Pontosabban nem tudom, nem szoktam a nővéremet nézegetni. :)

Bár nem mindegy hol van kis piszok.

2013. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na leírom akkor a történetem :)

Egy pénteki napon voltam nőgyógyásznál,ahol 3 cmes petefészekcystám volt,felírt nekem gyógyszert a doki,amit hétfőn kellett elkezdenem szedni.

Hétfőn bevettem az első gyógyszert,begörcsöltem,de annyira hogy a suliból hazaengedtek,onnan pedig a kórházba kellett mennem.Kiderült 7 cmes lett.Kedden már be is fektettek,várták mi lesz,de nem változott semmi,pénteken megműtőttek laparoscopiásan,de úgy indult a műtét,hogy lehet felvágják a hasam.Másnap haza is engedtek.

2013. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vok, boccs hogy ilyen későn válaszolok. Hát valószínűleg már második nap azt mondták volna hogy műtét, csak én lusta voltam orvoshoz menni, addig vártam míg lábra se bírtam állni így az orvos jött ki házhoz. Hát heg marad ott, de nem vészes. Sajnos gyerektéren nem tudok segíteni, én fiú vagyok, nekem gátnál volt ez (here és segg között), de szerintem semmi köze nincs hozzá.
2013. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszonom szepen

utolso bocsi nem tudtam hogy ferfi vagy... remelem jobban vagy már azota

2013. jan. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!