Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akik doktorival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik doktorival rendelkeznek, miért vannak elszállva maguktól és miért olyan flegmák?

Figyelt kérdés

Ők valami isteni leszármazottak?


Amit tapasztaltam velük szemben:

- flegmaság

- előítélet

- én egy kutyával normálisan beszélek mint ahogy ők velem

- embergyűlölet sugárzik ki róluk

- én még egy csomó negatívum ami nem jut most eszembe



2013. jan. 11. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Majd a természet elrendezi őket 40 felett...
2013. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%

Mert megérdemlik. Ahogy azt is, hogy valaki jól szétkúrja a végbelüket... XD

Amúgy nem mindegyik ilyen... :)

2013. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Amiért azok a nők, akik nem rendelkeznek doktorival.
2013. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Mivel nekem nincs doktorim, ezért nem szeretnék olyan barátnőt, akinek van. Így megúszom a flegmaság, nagyképűség okozta problémákat is. Nem szeretem, ha egy nő túlságosan tanult hozzám képest mert tudom, hogy ebből később lesznek problémák.
2013. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Ja még annyit, hogy mindenki keressen észben és korban hozzá illő párt!
2013. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy valaki flegma, lekezelo, lenezo, masokkal szemben elbol ellenseges viselkedest tanusit, kevesbe a vegzettsegtol/kepzettsegtol, mint inkabb szemelyisegtol, jellemtol, ertelmi es erzelmi intelligenciatol fugg, illetve hogy gyermekkoratol kezdve milyen serelmek es bantasok, negativ hatasok ertek.


Persze amikor valakivel bunkon viselkednek, akkor az illeto nem fog azon gondolkozni, hogy vajon kik banthattak szegenyt, hogy ilyen ember lett belole...

2013. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

5-nek

S mi van ha valakihez nincs korban hozzá illő pár. 35 ffi vagyok, nem hiszek a házasságban és nem akarok gyereket sem. 9 éve nem találok partnert mert mindenki ugyanúgy van bekötve. A lelépett "hercegecskék" gyerekét pénzelni sem tarozik álmaim netovábbja közé. Az ötvenes nők jutnának csak? Hát azt inkább kihagynám.

2013. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Azért van mire büszkének lenniük, persze nem kéne annyira elszállni, mint amennyire leírtad.


De akkor már legyen a tudásától elszállva egy nő, mint attól, hogy jól néz ki, és azt hiszi, ezzel mindent elérhet, de a feje üres.

2013. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom azért viselkednek így veled, mert neked kisebb fokú végzettséged van, és azt hiszem emiatt lehet benned egyfajta kisebbségi érzés... Ha nem lenne, valószínűleg nem annak tulajdonítanád a flegmaságuk okát, hogy milyen a végzettségük.

Mivel ettől te frusztrációt érzel, hogy tegyük fel a nő okosabb, így keress olyan párt, akivel hasonló szinten álltok, akkor megszűnik ez a probléma, hidd el.

2013. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem véletlenül "savanyu a szölö" eset?
2013. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!