Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A régi barátommal álmodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régi barátommal álmodok minden este. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem őt, de 3 hónapja szakítottunk. Általában olyanokat álmodok, hogy megint együtt vagyunk, meg hasonlók. De most már nem kezdeném újra vele, mert rájöttem, hogy nem volt nekünk a legjobb együtt.
2013. jan. 11. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is elő szokott ilyesmi fordulni.

Nagyon rég nem láttam az exemet, de vannak olyan napok sorozatban, amikor róla álmodom. Reggel rossz, mert hiába nem szeretem már, álmomban szerettem és együtt voltunk, boldogok voltunk, de utána kitisztul a kép és rájövök, hogy már régen nem érdekel :)

El fog múlni magától.

2013. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem még mindig érzel iránta. Keresd föl és próbáljátok lerendezni a megoldatlan problémákat. Utána tovább tudsz lépni és az álmaid is "elmúlnak". Én is így voltam vele.
2013. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nincs megoldatlan probléma. Azért szakítottunk, mert sokat veszekedtünk, én meg új barátokat szereztem az új sulimban és ők megváltoztattak, és olyan sokat változtam, hogy már nem voltam ugyanaz, mint az elején.
2013. jan. 11. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek az álmok ilyenek nincs jelentőségük ne foglalkozz velük.
2013. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én pontosan így vagyok, lassan 3honapja, hogy vége, de én még mindig szeretem amugy és sokat gondolok rá, lassan azthiszem kezdek bekattanni :/ az idŐ reméljük megoldja
2013. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!