Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten ismerkedők, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismerkedők, ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Kissé belezavarodtam a netes ismerkedésbe. Elvált nőként próbálok ismerkedni, nem is sikertelenül. A gond az, hogy a "bőség zavarában" egyszerűen képtelen vagyok elvágni a szálakat. Van, akivel már találkoztam, és úgy éreztem, hogy lehetne valami, ami ugyan nem az igazi, de talán érdemes lenne adni neki egy esélyt. Ő szeretne folytatást, én bizonytalan vagyok. Közben ismerkedtem másvalakivel, akiről azt gondolom, hogy nem lenne kompromisszum (egyelőre így látom, persze bármi kiderülhet), de találkozóig még nem jutottunk el, bár hamarosan várható. És közben mindig van új, és mindig azt gondolom, hogy hátha pont ez az új lenne az igazi...

Szóval egyszerre vannak jelen régi is új ismeretségek, és nem tudom eldönteni, hogy melyikkel lenne érdemes komolyabban is foglalkozni. Jó lenne csak egyvalaki koncentrálni, de hát kire?

Ti hogyan csináljátok?


2013. jan. 11. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

ugy ,hogy tilos több vasat tartani a tüzben,nem tünt fel???

gusztustalan dolog,

ha van valaki képben,ne legyen új meg mégújabb addig amig az elsövel el nem dölt mi lesz!

2013. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a netes ismerkedes hatranya: elbeszelgetni sok mindenkivel el lehet, ha meg tudjatok talalni a kozos hangot, vannak kozos temak es egy hullamhosszra tudtok kerulni, de igazan a szemelyes talalkozasok, beszelgetesek - ha ugy tetszik -, randik alkalmaval derul ki igazan, hogy kivel klappolna tenylegesen a dolog.


En azt javaslom, hogy akivel talalkozol szemelyesen es jol erzitek magatokat egyutt, azzal folytassatok a randizast, a tobbiekkel pedig fuggeszd fel a komolyabb ismerkedest.

Azt pedig neked kell erezned, hogy kivel mukodik a legjobban...

2013. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elméletben persze működne, amit írtok, de gyakorlatban:

Egyszerre kezdtem el beszélgetni több férfival, és közülük kettő-háromnál éreztem azt, hogy érdemes lenne jobban megismerni őket. Az egyikük nagyon hamar elhívott randira, de nála már a netes beszélgetéseknél éreztem azt, hogy van pár apróság, ami zavar. Ez a személyes találkozó során csak megerősödött. A találkozó után nem keresett azonnal (nyilván ő is érezte, hogy nem vagyok igazán lelkes), ezért folytattam a már megkezdett ismerkedéseket, és közben találtak meg újak is. Később a férfi, akivel találkoztam, újra jelentkezett, és a jelek szerint elég komolyak a szándékai (ezt most nem fejtem ki, hogy miből gondolom, ha valakit esetleg érdekel, akkor privátban).

Lehet, hogy ez úgy jön le, hogy több vasat tartok a tűzbe, de mindenkivel csak beszélgetek, kötetlenül, nem ígérek senkinek semmit. Ezzel együtt előfordul, hogy valakivel felmerül a lehetősége, hogy talán érdemes lenne komolyabban is ismerkedni.

A lényeg, hogy nagyon nehéz megtalálni az egyensúlyt, és kiválasztani, hogy a beszélgetőpartnereim közül ki az, akivel érdemes lenne komolyabban ismerkedni.

2013. jan. 11. 16:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és a "több vas" dologhoz: a napokban olyan hívott el randira, akivel már egy hónapja beszéltem utoljára, és akkor elbizonytalanodtunk mindketten a folytatást illetően, de közben jött rá, hogy mégis szeretne adni egy esélyt a találkozónak. Tehát az elvek nagyon szépek, csak a valóság mindig felülírja.
2013. jan. 11. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor merlegelj, ossz-szorozz, vedd sorba a pro es kontrakat, gondolkozz el, hogy kivel illenetek ossze leginkabb es inkabb ra koncentralj nagyobb erokkel!


Az ugy nem fog menni, hogy mindig belekapsz ujabb es ujabb beszelgetesekbe, mert akkor csak elaprozodik a figyelmed es senkinel sem fogsz megragadni, senkivel sem tud elmelyulni az ismerkedes.

Persze, igazad van, ez ketoldalu dolog, a masik felen is sok mulik, de ez tenyleg csak ugy tud mukodni, ha komolyan veszitek az ismerkedest es nem csak ugy "beszelgetgettek".


Nem lehet, hogy kicsit az is problemat jelent neked, hogy bar szimpatikus egyik-masik ferfi, akivel beszelsz, de kozben remenykedsz, hogy hatha jon valaki meg jobb, meg tokeletesebb es igy nem tudod magad teljesen atadni az ismerkedesnek?

2013. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, ez is benne van a pakliban, egyértelműen. Ha valakinél azt érzem, hogy jó-jó, de azért mégiscsak kompromisszumos megoldás lenne, akkor azért reménykedem, hogy hátha lesz jobb.


A másik pedig az, hogy soha nem lehet tudni, volt már, hogy valakiről több napos beszélgetés után derült ki, hogy hoppá, mégiscsak van párkapcsolata, vagy az első problémánál simán feladja, és hasonlók. Nem akarom túlzottan beleélni magam semmibe, tulajdonképpen ezért sem merülök el komolyabban.

2013. jan. 11. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor vegulis csak azt tudom mondani, hogy probalkozz tovabb, hatha jon majd valaki, akivel mar tenyleg minden jol alakul.


A netes ismerkedeshez is nagy szerencse kell, semmivel sem konnyebb (sot...), mint szemelyesen belebotlani olyasvalakibe, akivel osszeillenetek.

Meg sokan nyilvan csak arra hasznaljak a netet, hogy kicsit szorakozzanak, eltoltsek az idot, vagy kielvezzek az ujabb es ujabb hoditasok ketes dicsoseget neten keresztul, egy kis extra-figyelmet szeretnenek kapni, mert otthon esetleg mar nem mukodik olyan jol a parjukkal a dolog, kozben viszont egyaltalan nem is akarnak uj kapcsolatot, maximum csak szexet.


Szoval szerencse kell hozza es esznel is kell lenni, ki kell tudni szurni, hogy ki az, aki komolyan gondolja es mukodhet az ismerkedes.

2013. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt, hiszen, ebben már elég rutinos vagyok, hogy kiderüljön, ki az, aki tényleg kapcsolatot keres, és ki az, aki szórakozást. :)

Hát, akkor próbálkozom, hátha....

2013. jan. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!