Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem megbocsájtható ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem megbocsájtható ha egy férfi megüti a barátnőjét?

Figyelt kérdés

annyi ilyen kérdés van mostanában.. és ezért kérdezem..

szerintem egyszeri alkalom megbocsájtható.. igen.. rosszul esne.. fájna.. de akkor is.. egy alkalmat szerintem meg lehet bocsájtani.. én 100% megbocsájtanám...

lehet lehordani mindennek meg lehet szidni így meg úgy.. ha szeretek valakit akkor meg bocsájtom a hibáit.. (ha többet nem fordul elő)



2013. jan. 11. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretek valakit, akkor nem ütöm meg. Főleg, ha az a valaki a gyengébbik nemhez tartozik.


23F

2013. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha szeretsz valakit, akkor nem ütöd meg.
2013. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Téged ütött már meg férfi?
2013. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
mert akkor már nem tud megbízni benned, fél h megint megütök akányhányszor is mondod h nem fogod, de azelőtt hogy megütötted volna az előtt elhitte de most már nem.
2013. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen...
2013. jan. 11. 18:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom attól is függ miért üti meg, biztos vannak okok amik könnyítik a pasi lelkiismeretét. De mivel nekem apám alkoholista volt és verte anyám, ha késsel hadonászna felém egy nő se tudnám megütni. 17/F
2013. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és meg is bocsájtottam..
2013. jan. 11. 18:45
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet megbocsátanám neki, de hogy kapna két ugyanakkorát lapáttal az biztos
2013. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Daemia ***** válasza:
100%

Aki nőre kezet emel, az nem férfi, hanem egy utolsó csótány.


Erre nincs mentség, ezt nem lehet kimagyarázni, ezt nem lehet megbocsátani. Saját maguk és nőtársaik ellen tesznek rosszat azok, akik ezt eltűrik, mert a csótány ettől úgy érzi, hogy ezt szabad.

2013. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én nem bocsájtanám meg, max ha tényleg olyan durvát tennék, hogy megérdemelném (ami nem valószínű). Verjen egy boxzsákot, ne engem...
2013. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!