Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire a párkapcsolati világ?

Figyelt kérdés
Elkurvult teljesen, mert állandóan csak a tükörben fényképezik magukat, manga szemekkel mereszkednek, meg pózolgatnak. Sajnos a 30-40 éves nők is ezt csinálják, mitöbb, gyerek mellett. (Nem prostikra gondolok). A romantika ebből a világból, szinte teljesen eltűnt. Már nem értékelik semmire a nők. Pedig lennének még romantikára hajlamos férfiak, de a nőknek csak az izmos, pénzes, kék szemű, BMW-s pasik jönnek be.

2013. jan. 11. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Hölgyeim és uraim, a péntek esti társadalomkritikát hallhatták.
2013. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rossz környezetben keresgélsz..
2013. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Nos: 30-40 közötti nő vagyok. Egyetlen tükörben fényképezős képem sincs. Válás után, gyerekkel engem már minden érdekel, csak a romantika nem.

Ellenben az érdekel, hogy egy pasi legyen megbízható, kiegyensúlyozott, határozott, értelmes és nagyon jó az ágyban. Pénz, izom, ilyen baromságok nem érdekelnek, persze ne legyen nagyon csóró, de bőven megfelel, ha kb. azonos szinten vagyunk (sőt, szerintem az jobb is) - márpedig nekem sincs BMW-m, se luxusvillám.

De a romantika az tényleg nem izgat különösebben.

2013. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
most minek nyafogni? az evolció lényege, hogy alkalmazkodsz a körülményekhez vagy "kiválasztódsz" irány bmw-t venni!
2013. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok sem izmos, sem pénzes, sem kék szemű és BMW-m sincs és mégis szeretnek a lányok. Mért? Mert én is tisztelem őket és azt kapok, amit adok. Van tükörben pózolós lányismerősöm és ribanckodó is, de velük soha nem alakítanék ki párkapcsolatot. Vannak viszont visszafogottabb kedves lányok is, akik megkerestek már ezen az oldalon is és igen, ők kezdtek el rám nyomulni. Kérdező nem kell, hogy megfelelj azoknak a feltételeknek, amiket írtál.
2013. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

most minek nyafogni? az evolció lényege, hogy alkalmazkodsz a körülményekhez vagy "kiválasztódsz" irány bmw-t venni!


Azzal lehet csajozni. Dübögtetni a diszkózenét a kocsiban, napszemüveggel a szemen. A nők ezekre hajtanak.

2013. jan. 11. 18:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Azert ez nem mindenkire igaz. Rossz korokben mozogsz ha csak ezt latod. Amugy szted a nok miert viselkednek igy? Mashogy kerdezem: ha a pasiknak nem ez jonne be, akkor is igy viselkednenek? Mar bocsi, de egy csinos 28 eves ertelmes, jofej, kedves, aranyos no vagyok, de ugy erzem egy buli alkalmaval hogy kb. eszre se vesznek a ferfiak, mert nem viselkedek kihivoan stb. Szerencsere van ferjem, uh be is kaphatja az osszes.
2013. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"most minek nyafogni? az evolció lényege, hogy alkalmazkodsz a körülményekhez vagy "kiválasztódsz" irány bmw-t venni!"


Az elkorcsosulás aligha nevezhető evolúciós fejlődésnek.

2013. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pontosítanám a válaszom. A 30-40 év közötti nők elég jelentős részének kellenek a romantikus pasik. Szeretőnek, udvarlónak, az unalmas férj mellett (aki fizeti a számlákat, megjavítja a csöpögő csapot, elmegy a gyerekért az oviba, stb.)
2013. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 18:52

attól még hogy így van, nem biztos hogy így is van jól!

de tudsz jobbat? nyafogni jobb? amúgy most is vannak szeretetreméltó nők!

2013. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!