Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

tavaly megtetszett egyik osztálytársam. oké, úgy konkrétan beleestem. nem az a tipikus helyes fiú, akiért minden lány odavan, de nekem pont az esetem. amikor rájöttem hogy tetszik, már az első perctől kezdve utáltam magam, tudtam hogy ebből semmi jó nem lehet. nagyon szenvedtem ettől. nem akartam hogy ez legyen. nem akartam hogy megtudja. és azt se hogy bárki megtudja a legjobb barátaimon kívül, akiknek elmondtam. fél évvel később egy táborban, ahol majdnem az egész osztály ott volt, egyik haverom közölte velem hogy mindenki tudja. és ő is. még tábor előtt suliidőben a sráccal aki tetszett/tetszik nagyon jóban voltunk, egy csomót beszélgettünk, meg ilyenek, de tábor után, miután megtudta, nem beszélt velem. már több mint fél év eltelt a tábor óta, még mindig osztálytársak vagyunk, és még 2 és fél évig azok is leszünk. az utóbbi fél évben nem szóltunk egymáshoz, nem néztünk egymásra, úgy csináltunk mintha a másik nem létezne, kerültük egymást. nagyon sokáig azt mondtam a barátnőimnek hogy ő engem már egyáltalán nem érdekel, de ezzel nem csak nekik hazudtam, hanem magamnak is. mindig is érdekelt.

de mostanában már azt látom rajta amikor rám néz, hogy.. utál engem. vagy rühell, vagy nem tudom. és ezt nagyon érezteti velem. ezt nem csak én gondolom így, barátnőim is észrevették már. de annak ellenére, hogy a srác így viselkedik, nekem még mindig fontos, és még mindig érdekel. nem tudom elfelejteni.

valaki tudna nekem segíteni?

16/L


2013. jan. 12. 18:37
 1/4 anonim válasza:
Szerintem allj ele, es kerk perec kerdezd meg, hogy mi baja van veled. En is voltam ilyen helyzetben, es ez segitett, mert bevallotta, hogy felenk volt! sok sikert! :)
2013. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

áá ez nekünk nem menne ilyen simán. fél éve nem beszéltünk, elég hülyén jönne ki ha egyszer csak elkezdenék neki beszélni. és ő 100% hogy nem mondana olyat hogy csak félt, vagy ilyenek. ő nem olyan. úgyhogy az teljesen kizárt hogy beszéljek vele.

azért köszi a választ:)

2013. jan. 16. 15:09
 3/4 anonim válasza:
hàt akkor lassanként legyél vel ùjra jòban, pl: segìtsen valami iskolai feladatban. vagy valami elso voltam
2013. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
teljesen elidegenedtünk egymástól. és nagyon durván kerüljük egymást. ez mindenkinek feltűnt. nem tudok semmit csinálni. és nem is szeretnék. egy egyetlen dolog amit akarok, az az hogy el tudjam felejteni.
2013. jan. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!