Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Titeket ez zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket ez zavarna egy pasiban?

Figyelt kérdés
Ami a szívemen az a számon. Mindig kimutatom az érzéseim, akár szóban, tettekben, de leginkább a szexben. Viszont van egy hátránya, hogy képes vagyok XY film után pityeregni. Volt egy barátnőm, akivel pont egy ilyen filmet néztünk és hát igen, kicsit elkeseredtem, mert kiváltott belőlem érzelmeket. Másnap a barátnőétől hallottam vissza. Persze szakítás lett a vége. Nem vagyok nyálhuszár, aki a naplementéhez ódát ír, de nem vagyok robot. Valamiért szégyellem ezt a tulajdonságom.

2013. jan. 14. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem zavarna:DD
2013. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem cukiii *-* :DD
2013. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy ilyen miatt még nem szakítanék a barátommal, néha én is megkönnyezek egy-két meghatóbb jelenetet, de igyekszem palástólni.
2013. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Bino ***** válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos :D
2013. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2013. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy ezt mondom, de az ex-barátnőd egy érzelmi pöcegödör volt, ha ezért otthagyott.
2013. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, szerintem az ilyen tök édes.
2013. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez engem abszolút nem zavarna. Ha ilyen pasival járnék nem zavarna. Persze benne van az is hogy piszkálnám egy kicsit ezért, de csak poénból :), ha tovább mondanám a barátnőmnek, akkor csak azért hogy úristen de aranyos! :D

Viszont!, ha olyan érzelmes vagy, ha a kis "piszkálódásaimon" besértődnél, az zavarna.. Nem tudom, hogy a barátnőd, milyen módon beszélte meg a barátnőjével, hogy gáz e vagy csak aranyos. Ezt nem tudtam kivenni a szövegből, mert bizony a sértődős pasikat nem sokan szeretik...

2013. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok sértődős.:D Visszapiszkálnék nyugi, aztán forró ölelkezésbe kezdenénk:P
2013. jan. 14. 16:34
 10/15 anonim ***** válasza:
:'DDD akkor egyáltalán nem zavarna! :$:P
2013. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!