Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, nők, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, nők, mennyi jön be egy ilyen férfitest? (Kép)

Figyelt kérdés

Kép:

[link]


Izmosodni kéne még, nagyjából jó?



2013. jan. 17. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Elég cingár.
2013. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó. :)
2013. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Furcsa. Én a kevésbé izmosakat szeretem, de ha ilyen, vagy ha izmosabb, vagy ha izomtalanabb lenne a szerelmem nem ezen múlna egy kapcsolat, vagy más....
2013. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Számomra nem rossz.
2013. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Teljesen jó :))
2013. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, nekem nem tetszik, pedig az izmosat kedvelem. Ez eléggé cingár testalkat. Nem is, hogy cingár... Inkább aránytalan. A karok valahogy nem illenek a testhez. Ha azokon valahogy sikerül vastagítani, akkor viszont szerintem okés lesz :)
2013. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Bino ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :)
2013. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát kíváncsiságból én is megnéztem,pedig pasi vagyok.Na nem homárságból,csak hogy magamhoz képest.És kb 2szer ilyen nehéz vagyok,vagy 6szor ennyi izommal és egy kis felesleggel...

De ennél az öcsém,(aki 16 éves) is izmosabb.neki ki van a 6 kockája,szálkás a karja.Onnan tudom,hogy segítettem neki erősíteni.

2013. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mintha a karja kissé vékony lenne a felsőtestéhez képest. Amúgy nekem ez már túl izmos.
2013. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem egy srác van, aki vékonyabb ennél és mégis tök helyes csaja van, tehát inkább önbizalmad legyen, mert te most fölszedhetnél még néhány kiló izmot, úgy általában akkor sem mennének maguktól hozzád a nők.... az meg a másik hogy sok nőnél sokad rangú dolog hogy ki mennyire izmos, meg ha mégis fontos egy adott nő szemébe akkor is a többségnek ez teljesen jó, mert sok nőnek egy 150 kilós kigyúrt állat kifejezetten ellenszenves, példa mindenre van, de úgy általában.
2013. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!