Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem baj ez? Mit tegyek? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baj ez? Mit tegyek? Jó vagyok még így neki?

Figyelt kérdés

A pasim azt mondta nekem vagy 2 hónapja hogy nagyobb gebe vagyok ezért elkezdtem nassolni meg felszedni pár kilót , de még mindig gebének talált majd újra folytattam így pont jó voltam. De sajnos annyira rászoktam a nassokra meg az egészségtelen cuccokra hogy nem bírok leállni és elég sokat híztam. 165 cm vagyok és 62 kg. egy nagy malac vagyok.A hasam hatalmas lett és úszógumit is növesztettem.

Meg a sportot is abbahagytam amitől még jobban elkezdtem hízni.



#hízás #elhízás #hájasodás #pocaknövesztés
2013. jan. 17. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Még egy pár nap, vagy pár hét, és mostmár az lesz a kifogása, hogy elhíztál, lötye vagy, stb. stb. És lefelé adni sokkal nehezebb, mint felszedni.


Kedj el ismét sportolni, hagyd el a nasit, légy ismét önmagad. Az a hapi, aki ilyenfajta kritikával illet egy hölgyet, az nem az igazi.

Ha valóban szeretne, szeretne úgy is, ahogy voltál.

Fiatal vagy, hagyd a fenébe, találsz ennél jobbat is magadnak. Igyekezz mielőbb visszanyerni a régi súlyodat, és a régi élet-ritmusodat.

2013. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
képmellőzéssel tudnék neked érdemleges választ adni.
2013. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!