Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házilag menzesz meggyorsítása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házilag menzesz meggyorsítása?

Figyelt kérdés
Szombaton fontos dolgom lesz és pont akkor jön meg,de én nagyon rosszul vagyok,hányok,stb..Valaki nem tud valami házilagos módszert találni arra, hogy kicsit hamarabb megjöjjön, akár egy nappal..
2013. jan. 17. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
reménykedj, jobbat nem tudok...
2013. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

olyan biztos, h szombaton fog megjönni?

legyél együtt addig folyamatosan olyan lányokkal, nőkkel, akik éppen mestruálnak, mert összehangolódtok, ennél tutibbat nem tudok

2013. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Használj speedet!
2013. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Veszel be fájdalomcsillapítót és hányás elleni tablettákat.
2013. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
állítólag a vörösbor gyorsítja, nekem be szokott jönni
2013. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gyógyszer sem segít..


Hát aki értelmeset írt annak köszi.

2013. jan. 17. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
CSak egy kérdés: és akkor hogyan éled az életed? Nem mész dologzni vagy suliba aznap mikor megjön? Egyébként sajnálom, hogy ennyire necces nálad ez...24/L
2013. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sport és szex. elősegíti, h megjöjjön hamarabb.
2013. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!