Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ellen, hogy uszodai öltözőben ne legyen merevedésem?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és nem szeretném, hogy osztálytársak megtudják.

2013. jan. 18. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha az ellen akarsz tenni, hogy ne legyen, akkor azt akarod, hogy legyen. Érted magad?
2013. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, most újraolvasva valóban dupla tagadás van a kérdésben. Ettől függetlenül szerintem érthető, hogy mire szeretnék választ kapni!
2013. jan. 18. 21:15
 3/12 anonim válasza:
94%

Én 25 éves vagyok. Keresztény gondolkodású, monogám meleg srác, "házasélet" párti. Egyszóval nem az az ágyrajáró típus, a megtestesült sztereotíp meleg, akinek a szex és a buja homoszexuális életvitel az istene. Ezt csak azért bocsátom előre, hogy hiteles legyen, amit mondok:


El kell fogadnod önmagad. Csak így élhetsz majd teljes életet. Nem tudom, hány éves vagy, de sejtem, tizenéves lehetsz. Én a te korodban ugyanígy megpróbáltam leállítani a teljesen normális merevedésemet, ami előjött vonzó pasik láttán. Olyan sikeresen sikerült is leblokkolnom, hogy a spontán merevedés ma, 10 év elteltével, amikor már eljutottam odáig, hogy nem szégyellem, már nem mindig indul be. És szörnyen frusztrál, mert ahogy a hetero férfiak sem, úgy én sem érzem magam teljesértékű férfinak ettől a helyzettől.


Légy bölcsebb nálam, és okulj a hibámból! Talán hosszú utat kell még neked is bejárnod, hogy ne szégyelld azt, ami-aki vagy, akinek születtél. Azonban addig sem szabad elfojtanod magadban a vágyaidat. Ez is az öncsonkítás egy formája!!! Később nagyon bánni fogod!

2013. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha másokat látsz meztelenül ne nézz oda. Nehéz lesz megállni, de próbáld meg. Ezen kívül gondolj másra: tereld el a figyelmed, amilyen gyorsan csak tudsz, öltözz át.
2013. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig merevedésem van,pedig én nem is vagyok meleg,csak izgat a meztelenkedés. Nem igazán tudok ellene mit tenni.
2013. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Maszturbálnod kell sűrűn.
2013. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom mostanában elég sok meleg van szerintetek ez minek lett köszönhető régen nem volt ennyi.
2013. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Van neked luxusautód?

Szállodád a rózsadombon?

Bankszámlád milliókkal?

Nincs?



Akkor nem vagy meleg csak egy kis b*zi kis k*cs*g

2013. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Kedves #7 Hozzászóló!

Egyszerű a kérdésed, mégsem lehet rá egyetlen mondatban válaszolni. Melegként én is sokszor feltettem ezt a kérdést.

Amire jutottam:


ad 1 : Régen, még a világháborúk előtti világban eleve kevesebb ember élt a Földön, így ha benne a kisebbségek lélekszáma is kisebb volt, még ha a valódi arányszám (amire a Te kérdésed is vonatkozott), azóta is változatlan maradt.


ad 2 : Aki akkoriban meleg volt, az az eredendően és általánosan keresztény társadalomban és neveltetéssel nem hogy nem vállalhatta fel az identitását, de valószínűleg szörnyű bűntudatot érzett miatta. Megnősült, vagy megrögzött agglegény maradt. (Hány kosztümös filmben, korabeli regényben tűnnek fel ez utóbbiak, s manapság milyen ritkaság! Vajon miért?...)


ad 3 : Szintén ugyanezen okból sokkal több meleg férfinak jelenthetett egérutat a nős életforma elől akár a papi pálya is, mint manapság, a szekularizált világban, és sosem derült ki a szexuális beállítottsága.


ad 4 : Ha valaki mégis engedett a hajlamainak, és "félrelépett" , az a zárt kis faluközösségekben egyedi esetnek számított. Manapság viszont, a telekommunikáció korában már átfogó képet kaphatsz a világról, és hiába él a kis falvakban ugyanúgy 1-2 meleg, mint száz éve, te már az az összes kis falu összes meleg pasiját láthatod, feltéve, ha fenn vannak a neten...


ad 5: Egy olyan világban, ahol erről a dologról beszélni tabunak számított, még maga a homoszexuális ember sem feltétlenül értette meg, miért érezhet vonzalmat a saját neme iránt, nem alakult ki olyan határozott énképe, mint sok ma élő melegeknek.


ad 6: Manapság,ha kimész az utcára,

2013. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

ad 6 : Manapság, ha kimész az utcára, azt láthatod, hogy a tizenéves, huszonéves srácok között sajnos trend lett a nőiesség, vagy inkább férfiatlanság. Agyonzselézett haj, rózsaszín és lila pólók, ékszerek, piercingek, hajfestés, cérnavékony testalkat és nyegleség.

Közülük legtöbben a lányokat szeretik, mégis sokakban (még bennem, amúgy heteros meleg pasiban is) kapásból meleg fiúcska visszatetsző benyomását keltik.

2013. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!