Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyivel vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel vonzóbb lennék, ha jobb kedvem van és pozitívabban állok az élethez vagy csak beképzelem és ez semmit sem számít igazából, ha valaki ronda?

Figyelt kérdés

Elég depis vagyok mostanság, de tegnapelőtt este elhatároztam, hogy megpróbálok pozitívabban gondolkozni és boldogabb lenni, bemesélni magamnak, hogy helyes fiú vagyok és megszeretni a külsőmet, amit eddig nagyon is utáltam, ugyanis szerintem ronda vagyok és sajnos volt már nem is egylány, aki lerondázott, bár volt, aki helyesnek is tartott már azt is tudom, nem is egy lány, de valahogy engem ez nem hatott meg mindig is rondának éreztem magam. Tegnap viszont valahogy sikerült tényleg pozitívabbnak lennem és talán nem is volt olyan bús képem sem, mint máskor és egymás után 2 lány is szemezett végre velem hosszú idő után újra, az egyik még a haját is piszkálta meg, amikor szemeztünk és egymás mellett mentünk el egyből lehajtottam a fejét, mintha zavarba jött volna, tök cuki volt egyébként, pont az esetem a lány, fura ez, de még most sem vagyok benne biztos, hogy tényleg tetszhettem-e neki vagy csak úgy nézett és kész.

De tényleg fura, hogy pont most, amikor pozitívabban kezdtem gondolkodni és magammal is próbáltam megbékélni meg bemesélni, hogy nem vagyok ronda, hanem helyes vagyok és biztos sok lánynak tetszem valahol, csak meg kell találnom őket.



2013. jan. 22. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, sokat számít. Ég és föld a nők reakciója
2013. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb egy derűs arcra nézni ebben a borús időben, mint egy savanyú képűre! Ha az sugárzik rólad, hogy elégedett vagy önmagaddal, akkor sokkal vonzóbb lehetsz az emberek számára!
2013. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Baromi sokat számít. Engem a hideg ráz a rinyáló, kisebbségi komplexusos srácoktól.
2013. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy te vonzóbb lennél-e, azt nem tudom megítélni, de az emberek többségének a derűs arckifejezés jobban áll, mint a búskomor tekintet. Ugyanakkor ez nem mindig működik. Saját esetemben tapasztaltam már, hogy én általában, kedvtől függetlenül, nem váltok ki pozitív reakciókat a lányokból. De ettől függetlenül törekszem mindig jókedvűnek látszani, nem feltétlen a csajozási esélyem növelése érdekében, hanem mert így érzem jól magam.
2013. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem számít. A lányoknak csak az a fontos, h jól nézel-e ki. Vagy azt képzeled be, h ronda vagy, és senki nem szokott rád nézni, vagy azt, h vonzóbb voltál, amikor jobb kedved volt.
2013. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha mondjuk végre kezdeményeznél is, akkor kiderülne. nem értem az ilyet, itt rinyáltok, pedig ha már látjátok egy csajon,hogy van rá esély, hogy bejöttök neki, akkor meg itt kérdezősködtök és hagyjátok elmenni? a következőt szólítsd meg, és megtudod...
2013. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sziriusz...777 válasza:

Egyetertek!alakits ki egy pozitiv leki beallitottsagot s a nok is eszre veszik.Mert ha te jol erzed magad akkor ok is jol erzik majd magukat veled.Es most elarulok egy titkot..........90 % A NOKNEK NEM A KULSORE UTAZANAK!hanem h milyen vagy belul,s mijen a belso jatekod!!!!

sok sikert

2013. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 6/7

Mondjuk alapból siettem a buszomhoz, de még, ha lett volna is időm rá, akkor is a lánynak lehet kellett volna sietnie valahová vagy egyszerűen megijedt volna és azt hazudta volna inkább, hogy van barátja, még, ha véletlen valóban is tetszettem neki. sok ember előtt meg nem szeretnék beégni meg valahol még mindig tartok attól, hogy lerondáz a lány, akit leszólítok.

2013. jan. 22. 16:09
 9/10 anonim ***** válasza:
de fúj, milyen tapló paraszt viselkedés lerondázni vkit?! én már az oviban is kedves voltam mindenkivel, vkinek meg kamaszként-fiatal felnőttként is gondot okoz illedelmesen viselkedni? felháborító... áldjad az eget h megmenekültél az ilyen IQ fighter csajoktól. és én is osztom a többiek véleményét, senki sem szegődne társul egy búval b.szott alakhoz, so keep smilin':)
2013. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lollypop93: az, hogy valaki lerondáz egy másikat sajnos nem ritka eset. Velem elég sokszor fordult már elő. Néhány ember azt hiszi, hogy belerúghat, beletaposhat más emberekbe. Sajnos ilyen a mai világ, nyomd el a másikat, ahol csak lehet, és ez a mentalitás már sajnos az ismerkedésre is rányomta a bélyegét.
2013. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!